2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239690 بازدید | 137083 پست
سلام گلی.خوبی ‌.تبریک برای شما من تیتر بتام۱۴۰۰بود بچه هااا خیلیه که.سه روز بعد از موعدپری

من بتام فردای روز پری ۹۱ بود!! شاید لقاحت زود بوده..

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)

من هفته پیش دوم پری رفتم دکتر میخواست برام عکس رنگی با آز اس بنویسه ولی چون اون لحظه شوکه شدم گفتم بذاره برا بعد عید وقتی شب به همسری گفتم گفت میذاشتی بنویسه حالا به نظرتون بعد از عکس رنگی نباید اقدام داشت.بعدش قبل ازعید برم یا بعد عید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ستاره جان اندومترت کمه باید دارو مصرف کنی بخاطرش البته هرماه فرق میکنه. برای این فولی باید صبر کنی ...

اون لیست نامه اعمال رو بذار بانو 

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2731
سلام بچه ها من رفتم دکتر برام قرص ویتامین دی نوشت گفتم امپول بنویس گف نه قرص بخور بهتره هفته ای یدون ...

نه ایرادی نداره. ب منم دکتر داده بود گفت هروقت مطمئن شدی ک باردارشدی قطع کن

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
2740
منم دو سه روزقبل پری لک داشتم

سلام عشقم چطوري

ني ني خوبه؟

هفته اي يدونه ويتامين دي با دوز چند؟

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
ن جفت پایینه نمیشه

اگر دکترت اجازه میده ورزش سبک انجام بده، مثلا حرکت دست، کول، سرشون اینا. کششی. اگر تحرک نداشته باشی گرسنت نمیشه  غذا نمیخوری ضعیف میشی بچه هم ضعیف میشه

دویدن و پله اینا بده اگه نه ورزش سبک کلی هم فایده داره. استخرم خوبه هواگرمتر بشه میشه رفت

2706