2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1240079 بازدید | 137083 پست
سلام بانو خانم  جریانتون رو تقریبا خوندم و خوشحالم که بعد از چند ماه به آرزوشون رسیدید اسم من ...

سلام گلم خوش اومدی اطلاعات کاملتو بده .موعد.بچه چندم .ماه چندم

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
خب وقتی سمت چپ دارز بکشیم اسپرما میرن چپ رحم. الان سوال جدید برام ایجاد شد چرا yباید بره راست و ایک ...

مامان اتنا میگه چون کبد سمت راست قرار داره وکبد گرمه بخاطر همون میگن فولی از راست بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رو شكر تعداد باردارهامون زياد شده🙏🙏🙏 براي ما ناباردارها مث محيا كيانا روشنا مهسا شيماي و ...

جا داره پمپر و سولماز و مامي الناز  رو هم ياد كنم ببخشيد اون لحظه حواسم نبود❤️😁

2731
سلام گلم خوش اومدی اطلاعات کاملتو بده .موعد.بچه چندم .ماه چندم

۳۰ سالمه یه دختر ۶ ساله دارم،این ماه اولین اقدامم هست الانم ۵ پریودمه به رژیم زیاد پایبند نیستم ولی برای تعیین روز تخمک گذاری دکتر برام سونو بدون تاریخ نوشته ،هر وقت کیتم مثبت بشه میرم

قرص فلوکونازول ۵۰ خریدم که بخورم ولی نمیدونم چندروز باید بخورم؟

خدایا فقط به امید تو...
سلام دوستان خوب من امشب نوبت دکتر دارم میخام واسه دوقلو پسرزایی اقدام کنم  باید چکار کنم چی بگ ...

بله گلم شوهرت باید ازگایش بده .اگه ماما میری انجام میده .اگه متخصص میری مخالف این چیزا هستن

بچه ها یعنی کسی نمی دونه ژل رویال واسه چیه؟☹☹

من نمیدونم صبر کن بچه ها میان میگن

و یه سوال دیگه ام دارم قرص فلوکونازول ۵۰ خریدم،چندروز قبل از اقدام بخورم و اینکه هر روز بخورم ؟برای ...

هر روز بخور .بعداز پایان پریود تا تخمکگذاری .

سلام بانو جون خوبی نی نی خوبه میگم دکتربرای این ماه من هاش ام جی وهاش سی جی نوشته گفته نزدیکی شب ده ...

این امپولو معمولا زمانی میزنن که میگن ۲۴ساعت تا۳۶ساعت بعدش برو اقدام.فک کنم دلکم زده بود ۳۰ساعت بعد رفته بود اقدام وبعدش یه روز درمیون.

اما بنظر من هرکی این اومپولو میزنه بافاصله زمانی کم اقدام کنه بهتره نه یه روز درمیون.

ولی باز هرچی دکترت گفته انجام بده

سلام بچه ها من رفتم دکتر برام قرص ویتامین دی نوشت گفتم امپول بنویس گف نه قرص بخور بهتره هفته ای یدونه ۵۰۰۰۰اقدامتم داشته باش اگر بارداری شدی دیگه نخور 

ایرادی نداره بخورمو اقدام کنم ؟

سلام خانما من این ماه میخوام اقدام کنم واسه بارداری الانم پریدم چکارکنم بچم پسرشه ممنون میشم راهنمای ...

گلم یکم دیر بفکر افتادی.من قرار بود ماه پیش اقدام کنم ولی دکتر رفتم و گفت باید ۳ ماه وقت بدی.و همه برنامه ریزیام بهم خورد.منم ناچارا فروردین اقدام میکنم.اخه باید چندوقتی بدن رو آماده کرد.یکم این تاپیکو زیرو روشو بخونی متوجه میشی

سلام بچه ها من رفتم دکتر برام قرص ویتامین دی نوشت گفتم امپول بنویس گف نه قرص بخور بهتره هفته ای یدون ...

من امپولشومیزدم همزمان هم اقدام میکردم

2706