2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1240079 بازدید | 137083 پست

امروز دندان پزشکی بود گفت واسه اقدام باید تا بعد صبر کنی چون دندونت کار داره 😢😢😢

تا اونموقع باید رژیم باشم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شکوه جان ماست تنها نخور  چون یکم حالت اسیدی داره وقتی معده ات خالی باشه بدتر با اسید معده قاطی ...

عزیزم 😗😗

ن گلم صبحا ماست نمیخورم ناهار ماست خوردم  باور میکنی از اینای ک گفتی هیچی دوست ندارم 

منتظرم اشتهام برگرده چاره ای ندارم جز صبر کردن میگن بری تو پنج ماه خوب میشی تا ببینم خوب میشم 

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
2731
[QUOTE=52209041]خوب من میرم نیام ببینما پی اچ پی اچ کردید😂😂😁😁😁😁😂😂[/QUOعزیزم یعنی دیگه کسی نی ...

عزیزم پی اچ بدن فقط تا قبل از تشکیل نطفه اگر به سمت قلیایی باشه جنسیت تا ۳۰٪ پسر میشه

اگر به سمت اسیدی باشه تا ۳۰٪ جنسیت دختر میشه

اما تو حاملگی دیگه پی اچ تعیین جنسیت نمیکنه، چون غذاهای مختلفی نسبت به قبل نطفه خورده میشه

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍

خانما کیک وآبمیوه وتن ماهی هم نمیشه خورد؟

البته تن ماهی تو رژیم من نوشته ولی شوهرم نوشته نمیشه بخوره مال شما چی؟

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

یه سوال دیگه من هرماه۱۳ یا۱۴پری میرفتم سونو شکمی هنوز تخمک آزاد نکرده بودم دکترم و این ماه عوض کردم خودش تو مطب سون واژینال انجام میده گفته۴شنبه برم که میشه روز۱۲پری به نظرتون زود نیست واینکه از کی کیت بزارم چون اولین بارمه؟

2706