2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239696 بازدید | 137083 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها دوستم میگه همه علایمت پسره اما من مطمئنم دختر داری😆

خخخخخخ.از کجا تشخیص داد؟حس ششمش😄

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
خانما این بی بی چکو صبح با دومین ادارم زدم..از استرس دارم سکته میکنم

سلام عزیز دل

تبریک می گم الهی به سلامتی

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
2740
میدونم همتون الان میخواید بگید که شوخی بودو ازاین حرفا اما کاش اززطرف منم به این موضوع نگاه میکرذی.ا ...

گلم بیشتر از۵۰%حاضرین تاپیک سر بچه هوی اول هیچی نمیدونستن حتی یکیش خود من الانم بانو جون میخواد تو به مسایل بزرگتر فکر کنی نه به این چیزا برا پی اچ هم چند ساعت قبل از اقدام موادغذایی قلیایی بخور بانو واقعا قصد ناراحت کردن تو رو نداشته وگرنه بانو با کسایی که به بچه های تاپیک بی احترامی هم اگه کردن چیزی بهشون نگفته.جدی نگیر من خودم سوال مهم پرسیدم ظهر بچه هایی که خوندن جواب نداشتن بدن منم میدونم که هرکی جواب هرچی رو بدونه میگه.بی خیال غصه نخور.

من خیلی وضعم خرابه دکتر دعوام کرد گفت باید کم کم وزنت بره بالا  خوب گناه من چی  حالت تهو ...

شکوه جان ماست تنها نخور 

چون یکم حالت اسیدی داره وقتی معده ات خالی باشه بدتر با اسید معده قاطی بشه ترش میکنی خدانکرده زخم معده میگیری

سعی کن قبل صبحانه یکم نون است بخوری 

شام هم اگر میلت می‌کشه برا خودت کباب تابه درست کن یا جوجه کباب تو فر

میگو درست کن بخور ،ماهی 

شنیسل مرغ

اینا درست کردنش زمان زیادی نمیخاد و بدون برنج یا نون هم میتونی مقدار کمی ازش رو داغ داغ و تازه تازه بخوری

کلی هم پروتیین و ویتامین به خودت و بچه میرسونی

چون سریع درست میشن، بوی آنچنانی هم مثل پیازداغ و اینا تو خونه راه نمیفته که بزنه زیر دلت.حتما امتحان کن

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2706