2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1240113 بازدید | 137083 پست
سلام گلی ها صبحتون به شادی من توی آزمایشگاه نشستم جواب آزم آماده بشه  دعام کنین

انشالا بسلامتی و با خبر خوش میای عزیزم

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من امروز 25 سیکلم بود بیبی زدم کاملاً منفی بود دیگه منتظر پریودی کثافت هستم. فقد یکی راهنمایم کنه مت ...

عزیزم فک کنم زود زدی عجله نکن حالا فرصت داری

متفورمین رو تحت نظر پزشک مصرف کن عزیزم خودسرانه نخور

راستی خیلی خوشحال شدم برگشتی خونه ات خیلی کارخوبی کردی امیدوارم دیگه از این جور مشکلات واست پیش نیادددد

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
عزیزم فک کنم زود زدی عجله نکن حالا فرصت داری متفورمین رو تحت نظر پزشک مصرف کن عزیزم خودسرانه نخور ...

ممنونم کیانا جون بخدا دونه دونه حرفاتون تو گوشمه عزیزم من از شما ممنونم   

عزیزم فک کنم زود زدی عجله نکن حالا فرصت داری متفورمین رو تحت نظر پزشک مصرف کن عزیزم خودسرانه نخور ...

آخه دوره هام 28 روزس اگه چیزی بود حداقل یه هاله می افتاد شاید خدا هنوز قسمتم نکرده مامان بشم  

راستش تا آزمایش ندم مطمئن نمیشه بود.. من ماه دوم اقدامم بود.رژیمو تقریبا سه ماه بود رعایت میکردم ال ...

سلام عزيزم خيلي مباركه🌹🌹🌹🌹🌺🎊🎉

يعني اين ماهي كه باردار شدي سياه دونه عسل نخوردين؟ ببخشيد سوال كردم، آخه منظورتونو از ماه آخر متوجه نشدم😅

...
آخه دوره هام 28 روزس اگه چیزی بود حداقل یه هاله می افتاد شاید خدا هنوز قسمتم نکرده مامان بشم   ...

نه عزیزم نگران نباش بعد اقدام سریع بلند نشو نیم ساعت دراز بکش

برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌹
محیا جون ناراحتت شدم ولی ببین یه جاری گل دارم که خدا سلامت نگهش داره ببین هم خودش کااااملا سالم بو ...

سلام عزيزم خوبي؟ ممنونم پرپروك جونم، آره خودمم واس همين دو دلم كه عكس رنگي رو دس نگه دارم چون آنتي بيوتيك اونم داكسي سايكلين واقعا ب نوبه خود داغون ميكنه😔 شما لترزول رو سر خود خوردي؟ چند دوره استفاده كردي پرپروك جونم؟

...
یعنی بارداری ?پس اون تیکر پایین چیه?تیتر ازمایش چیه گلم?

بله باردارم.دیروز و پریروز بی بی چکم مثبت شد منم همون موقع تیکربارداری گذاشتم.صبحی آزخون دادم نیم ساعت بعد گفتن مثبته ولی برای تیترش عصر بایدبیام جوابش بگیرم

خدایا شکرت

الا بذکر الله تطمئن القلوب
2706