2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1240109 بازدید | 137083 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من یادمه مامان آتنا جون میگفتن روز 5 هم میشه داد یا حتی روز 2

اره باید از اتنا جون بپرسم ببینم چی میگه. اینجا برف اومده گیر افتادم نتونستم برگردم حالا کاش بشه روز پنج ازمایش بتونم بدم اقدامم عقب نیفته 

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ
اره باید از اتنا جون بپرسم ببینم چی میگه. اینجا برف اومده گیر افتادم نتونستم برگردم حالا کاش بشه روز ...

نگران نباش مطمینم روز 5 هم میتونی عزیزممممم

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
نگران نباش مطمینم روز 5 هم میتونی عزیزممممم

فدات بشم عزیزم ممنونم

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ
باران جان تبریک میگم مبارکت باشه

ممنون گلم انشالله قسمت همه منتظرا 

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍

سلام بچها من دیگه نه بیبی چک زدم نه رفتم آزمایش میخام روز موعود برم میگم نکنه الکی بود اون لاوین رزه🙄

اللهم عجل لولیک الفرج                               خدایا بحق علی اصغرامام حسین ع دامن همه منتظرا رو سبز کن به منم یه نینی سالم بده😍

سلام خانومای‌ عزیزم من این ماه ۱۸ و۱۹ میخوام اقدام کنم الان ۵۰ روزه رژیم گرفتم هم خودم هم شوهر لبنیات اصلا نخوردیم فقط یه دوسه بار به شوهرم شیرموز و خرما دادم هر صبح یه قاشق چای خوری عسل مخلوط با سیاه دونه زنجبیل دارچین پودر گرد نخل و قرص کمر و اسانس گل سرخ می خوریم هرروز یک لیوان مخلوط موزواواکادورودارچین زنجبیل ومغزیجات می خوریم و برای شوهر چای کاکوتی مخلوط با برگ کاسنی و دارچین زنجبیل و زعفرون درست میکنم به شوهر روغن زیتون مخلوط باثعلب‌ میخوره روزی دوتاقرص ویتامین ای وث جویدنی و کارنتین‌و زینک‌واسیدفولیک‌ میخوره‌ و خودمم یدوفولیک‌ وویتامین‌ ای‌ وب۱‌ میخورم برنج خیلی کم وگوشت قرمز اصلا نمیخورم‌ دم نوش رزماری واسطوقدوس‌و قاصدک ودارچین وزنجییل میخورم اسفناج‌ خام بالیموفراوان‌ موز‌ وخرمازیادهم خودم هم‌ شوهرم

بنظرتون البته اول خواست خدا بعد این رژیم خوب بوده به نظرتون برای پسردار شدن دوماه پیش ph ادرارم‌ ۵ بوده به نظرتون تغیر کرده

بچه ها من همش حس می کنم رحمم بیش از حد گرم یا بیش از حد سرده. واسه همین لانه گزینی به مشکل خورده. از ...

روشنا منم همین حس رو دارم هر مشکلی دارم تو لانه گزینه حس میکنم

والا رحم ما که گرمه احتمالا با این گرمیجاتی که میخوریم ولی احتمالا شاید از گرمیه زیاده که مانع میشه

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
روشنا منم همین حس رو دارم هر مشکلی دارم تو لانه گزینه حس میکنم والا رحم ما که گرمه احتمالا با این گ ...

دیدی بیبیمو کیانا

خانماااااا امروز روز آخر دی ماهه بی بی  چکارو دیگه بزنید...

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
دیدی بیبیمو کیانا

امروز زدی؟ صفحه چنده

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
2706