2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239512 بازدید | 137083 پست
چرا اینجوری میشه ال جون. یعنی این ماه تخمک آزاد نشده؟

والا نمیدونم روز ۹ بسرعت هاله افتاد و روزای بعد محو شد و دیگه هاله هم نیست 

امروز۱۵ ولی هنوزم منفیه البته من سابقه تخمک گذاریم روز۱۶ به بعده ولی از۱۴ هاله مینداخت اینماه انگار خبری نیس جز ترشحات فراوان

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسي هستي جون ١٤ روز از روزي كه كيتت رنگ گرفت يا از روزي كه كمرنگ شد ؟

من ماه پيش كيت نذاشتم ولي از علائمم فهميدم روز ١٩سيكلم تخمك گذاريم بود و دقيقا ١٤روز بعدش پري اومد 

اگه اشتباه نكنم از روزي كه كيت پررنگ شه بايد حساب كنيم

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
پس خیالم راحت باشه که تخمک میاد. امیدوارم مارو تو خماری نزاره

انشالله که میاد و بارورم میشه

ولی من بدون دارو ندارم و کلا اینماهم پریده

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
2731
یعنی اون اشعه روی تخمک و اسپرم که تو بدنمه تاثیری نداره؟

چرا داره خيلي هم داره  عمه من دقيقا به خاطر همين موضوع مجبور به سقط شد

بچه ها توروخدا در مورد چيزي كه منبع نداريم به همديگه اطلاعات نديم وجداناً خطرداره😐

...
من سر دخترم ٩ ماه كلا تعطيل كردم😤😤

كيانا همين كارا رو كردي كه ٨سال طول كشيده راضي شده واسه بچه دوم😂😂😂

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
واقعا؟؟گناه نداشت اون شوهربیچاره ات

خوب اولاش جفت پايين بود تا ٣ ماه بعدم به قول دوستان راههاي رسيدن بخدا بسيار است😁

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2740
چرا داره خيلي هم داره  عمه من دقيقا به خاطر همين موضوع مجبور به سقط شد بچه ها توروخدا در مورد ...

اشعه چی؟؟خیلی تاثیر داره حتی قبل بارداری هم تاثیر داره من دکترم گفت جایی که اشعه داشت نری.مثلا جایی که سیتی اسکن میگیرن و....

خوب اولاش جفت پايين بود تا ٣ ماه بعدم به قول دوستان راههاي رسيدن بخدا بسيار است😁

راههاي رسيدن به خدا رو خوب اومدي😂😂😂

كيانا همين كارا رو كردي كه ٨سال طول كشيده راضي شده واسه بچه دوم😂😂😂

دقيقا موافقم هستي جان😜

چون درسته راههاي رسيدن بخدا بسيار است ولي همانا راه اصلي يه چيز ديگست😂😂

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
دقيقا موافقم هستي جان😜 چون درسته راههاي رسيدن بخدا بسيار است ولي همانا راه اصلي يه چيز ديگست😂😂

از دست تو😂😂😂

از دست تو😂😂😂

😎😎😎😇😇😇😁

2706