2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239608 بازدید | 137083 پست
بچه ها با این حساب اگه بی بی روز موعد منفی بشه یعنی احتمال خیلی زیاد منفی واقعیه دیگه در اینجور موا ...

فکر کنم بله

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

منم ماه پیش اون دو روزی که پری دیر شد واقعا جزو نابودیون شده بودما😣

ولی برای این ماه و کلا زین پس بهتره یادمون باشه اینو که بی بی منفی روز موعد خیلی احتمالش بالاس که درست باشه و نذاریم داغون تر از این بشیم دیگه

با کریمان کارها دشوار نیست... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم ، ولی نمیدونم چرا ترشح دارم. الان هم زیر دلم درد میکنه. دکتر گفته از روز ۱۶ اقدام کنم. امی ...

اتفاقا منم درد زیر دل دارم درحدی که یهو فکرمیکنم پریود میشم ولی باز خوب میشه

خیالم راحت شد پرپروکم اینجوری میشه پس نگران نباش چیزی نیس😁البته من ماهایی ک کلومیفن و لترو خورده بودمم درد زیر دل داشتم کلا ی درد خفیف همرام بود

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
یعنی اون اشعه روی تخمک و اسپرم که تو بدنمه تاثیری نداره؟

چرا اگر نزدیک تخمک گذاری باشی رو تخمک گذاری اثر بد می‌ذاره

تو سه ماهه اول بارداری هم نباید عکس دندون گرفت و مسکن و این چیزا خورد 

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2728
فولی که تا روز دهم سیکلت خودشو به سایر 17یا 14رسونده خیلی هم خوبه حتما تا روز 14باز رشد میکنه کجای ف ...

الان سونو رو خوندم نوشته فولي ١٢-١٦-١٧ درزتخمدان راست و ١٠ و ١٢ تخمدان چپ 

ولي دكتر گفت چهارشنبه سونو ميكنم اگه رشد نكرده بود يه مشكلي هست اگه رشد كرده بود كه امپول ميدم ارزاد شه مامان بشي ، اخه ماه پيش هم فولي ١٣ داشتم كه حامله نشدم 

محیا جون کلا ۱۴ روز بعد تخمک گذاری پری میاد مثلا واسه من ۳۴ روزه ست روز ۲۰-۲۱ هست تخمک گذاری اصولا

ممنون عزيزم ميدونم ميخواستم پيدا كنم وقتي رنگ ميگيره تخم ميزاره يا وقتي رنگش كم ميشه

يعني روز اوله پررنگ شدن با روز آخرش🙈

آخه مال من ٤ يا ٥ روز پُر رنگ بود براهمين در اين مورد كنجكاو شده بودم😅 كه اونم گويا قرار ثابتي نداره و تو بدن هركي يه جوره😊

...
2740
بچه ها دعا كنين زودتر بياد اين پري همه ي حالتهاش هست مخصوصا قسمت خوش اخلاقيش😂😂ولي نمياد😑

واي كياناجون يعني مردم از خنده😂😂منم امروز ظهر خيييلي خوش اخلاق شده بودم نگو پري تو راه بوده😂😂😂

...
نترس در نمیاد😆😆

اي شيطون ميخواي بري سراغ خاطرات روزهاي اقدام😁 بانو جون دكتر من تاكيد ميكرد ترجيحاً زير سه ماه نزديكي نباشه ١٢ هفته كه شد بعدش اشكالي نداره با ك ا ن د...

...
مرسي پرپروك جون اونوخ ١٤ روز بعد از رنگ گرفتن مكس پري اومد يا ١٤ روز بعد از مديكور؟؟ برا اين م ...

۱۴ روز بعد مدیکور که با سونو هم مطابقت داشت

خدایا لطفا بهم آرامش بده و نی نی هام رو بسلامت بذار تو بقلم.😍😍😍🙏🙏🙏 
2706