2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239512 بازدید | 137083 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها دعا كنين زودتر بياد اين پري

همه ي حالتهاش هست مخصوصا قسمت خوش اخلاقيش😂😂ولي نمياد😑

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2728
مریناز قربونت برم چ خبره تو دیگ؟!!! طفلی شوهرت چی میکشه دیگی بهش رژیم میدی؟!😂😂😂😂

بابا ديگ بزرگ نه كه منظورم همون قابلمه بود😂😂😂😂 فك كن از اين ديگايي ك توش نذري ميپزن برداريم خرنوب درست كنيم😁

شوهرم طفلي همه چي ميخوره يه شب اخرين ويتامين ويتامين اي بود ك بايد ميخورد همچين با مطلوميت گفت ويتامين اي هم هست؟؟

دلم سوخت😂😂

بچه ها. من الان عطاری بودم.

واسه تقویت اسپرم ک پرسیدم.اقاهه ک خیلی ساله ک عطاری داره و ی چیزایی حالیش میشه، گفت ماه های سرد سال اسپرم قوی تره‌. البته از بقیه هم کم و بیش این حرفو شنیدم

اگه بخاین جنین پسر بشه توی این ماه ها خودتونو تقویت کنین و برین تو کارش😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
عزیزم آخه ماه پیش با ترشح داشتن ، کیتم ۲ رنگ شد. والا تو سهر ما نمیدونم کجا سونو انجام میدن. به هر ک ...

ممکنه شرایط این ماهت فرق داشته باشه پس اگه سونو نميتونی بری چاره ای نیست به کیت گذاشتن ادامه بده ايشالا که رنگ ميگيره 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
واقعا اره تا میتونم گرمی میخورم  توکل به خدا باز بریم واسه اقدام این ماه اماده شیم 😊😊😊😊😊 ...

مصرف زیاد گرمی باعث رحم خیلی گرم ميشه رحم گرم هم برای باردار شدن خوب نیست خوردن گرمی رو متعادل تر ش کن 

چرا عزیزم؟

تاکید دکترم بود ميگفت بعد از بارداری خود اسپرم ترشحاتش برای رحم خوب نیست اگه میخواین اقدام داشته باشين بهتره با ک ا ن د و م باشه..... حالا شاید نظر دکتر ديگه فرق کنه 

امضات یعنی چی میشه توضیح بدی چرا اینو گذاشتی؟

من ۶ماه اقدام بودم.قبلش هم ۵ماه داروی تحریک تخمکگذاری میخوردم اوایل فولیکول بالغ نداشتم اما بعدها داشتم ک باردار نمیشدم.ودیگه بیخیال شده بودم .اینسری هم مطمئن بودم ک باردار نمیشم مثل ماههای گذشته.شب موعدم واقعا دلم گرفته بود گریه کردم واقعا اذیت شده بودم.تو همون حالت گریه قرآن رو برداشتم صفحشو باز کردم سوره مریم صفحه اولش اومد.زکریا س که فرتوت وپیر شده بود ازخدا درخواستی میکنه که ب او وارثی ازیعقوب نبی بده وزنش نازا بود از خداوند وحی آمد یا زکریا تو را بشارت میدهیم ب فرزندی ب نام یحیی ک از وارث خاندان یعقوب میشود.فردا صبحش رفتم خونه مادرم خواهرم اصرار کرد بی بی چک بزارم منکه باور نمیکردم بی بی چکم مثبت بشه اقدامهای بی نتیجه منو ب سمت باردارنشدن کشونده بود.بی بی چک زدم همون ثانیه اول خط پررنگ افتاد.دستام میلرزید باور نمیکردم بی بی چک منه.روزاییکه فولیکول نداشتم روزای سختی بود برام .متفورمین میخوردم ک واقعا بدنم کشش رو نداشت اما مجبور بودم بخورم.حالا ازون آیه خوشم اومد گذاشتم تو امضام😊

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
تاکید دکترم بود ميگفت بعد از بارداری خود اسپرم ترشحاتش برای رحم خوب نیست اگه میخواین اقدام داشته باش ...

ماده ای به اسم پروستوگلندین در اسپرم هست که ممکنه باعث انقاباضات جزيي در رحم بشه 

2706