2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239608 بازدید | 137083 پست

الان پا رو خجالت گذاشتم رفتم خریدم خرنوب رو

اقاهه کلی برام سخنرانی کرد گفت شیره ش بهتره مال ترکیه س و فقططط 70 تومنه🙄 و همه 5تا 5تا میبرن و اینا باید روزی سه بار بخورن دوره درمانش 90 روزه س و ...

منم گفتم یه سیر همون ریشه رو بدین لطفا😆

با کریمان کارها دشوار نیست... 
دیروزمامانم روضه داشت بعدیکی اززنداییام دیروزدخترش بهش گفته حاملس همه جاروپرکردن توچنددقیقه همه هم ن ...

یکی از فامیلای ما هم که همسن سالیم هم احتمالا از بارداریش فردا شب رونمایی میشه منم تو شرایط تو قرار میگیرم

(بارداره ولی علنی نگفتن)

با کریمان کارها دشوار نیست... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه مارك های بیبی مثبت و منفی فرق مبکنه ميشه امیدوار بود که شاید حساسیت شون فرق داره 

نه هر دو مدیکور بود

اگر باردار بودم باید دمای بدنم بالا میموند..

ولی دقیقا روز قبل پری دمای بدنم اومد پایین دقیق همون دمایی که همیشه از پریود تا تخمکگذاری ثابت هست

2738
ببین... من دخترمو با اولین اقدام باردار شدم.خب؟ ولی همش میگم نکنه شوهرم ضعف اسپرم داشته باشه.اخه خ ...

ضعف اسپرم به چاقی و لاغری مرد نیست

اتفاقا مردهایی که یکم اضافه وزن دارن ممکنه اسپرمشون ضعیفتر باشه،برا همین میگن بهتره یکم ورزش کنند به وزن مطلوب برسن 

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
من قندم بالا هستش تا اون و نیارم پایین اقدام نمی تونم بکنم برام دعا کن استرسم کم بشه قندم به خاطر ا ...

ای بابا انشالله بزودی قندت نرماله نرمال بشه و نینی بیاد تو دلت

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
اينم كيتاي اين ماه ديدم ٩،١٠و ١١ بي رنگه براي همين از امروز كه ١٤ سيكلمه شروع كردم دوباره كيت بذارم ...

خوب از نهم خیلی زود بوده کیتت گذاشتی

تخمک گذاریت هر ماه تقریبا عین هم هست ممکنه یکی دوروز عقب جلو بشه فقط

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
بعضی مواقع بعد از پایان ترشحات تخمک آزاد ميشه........ اگه از روز تخمک گذاری گذشته يه سونو بده...... ...

عزیزم آخه ماه پیش با ترشح داشتن ، کیتم ۲ رنگ شد. والا تو سهر ما نمیدونم کجا سونو انجام میدن. به هر کی هم میکم کسی نمیدونه

2706