2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239792 بازدید | 137083 پست
تاهمین چند روزم تقویتش کن.انشاله ک تاثیر داشته

اره همینجور نامرتب هم که میخوره تا موقع اقدام هش داروها میدم

این ماه هم اقدام نمیکنم، ان شاءالله تا دی ماه که وقت اقدامه تقویتش میکنم

خدایا امیدم فقط تویی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا میرم دکتر صحبت کنم ببینم چی میگه...

عزیزم ماه قبلت که اصلا سقط حساب نميشه يادمه بارداری شیمیایی بود و فقط بیبی مثبت و منفی شد اونو جزو سقط حساب نمیکنن و اصلا نیازی به استراحت رحمی نداره.      این ماه هم یا کیفیت اسپرم یا تخمک خوب نبوده و نتونسته بمونه.     

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2731
موندم شيافش چطوريه دقيقا😂😂😂 بعد صب پاميشي طرف نوچ نيست؟؟؟؟ 😂😂😂 خدايا

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چقد به نظراتتون در مورد نبات خندیدم بچه ها شاخه نبات که قرار نیست استفاده کنید یه تیکه نبات حدودا با طول و عرض ۳ میل بعد خودتون انتخابش میکنید یکی از اون صاف ها بردارید بعد باید با آب خوب بشوریدش 

محیط رحم خیلی گرم نبات تو گرما آب میشه همتون دیدید دیگه بعد از آب شدن عفونت های دیواره لوله رحم را میکنه و با خودش میاره بیرون

ولی سیر همه عفونت ها را به خودش جذب میکنه 

برای همین روی خودش برش های عمودی بزنید  چون سیر حاصیتش را وقتی نشون میده که خورد شده باشه ولی چون شما نمیتونید خورد کنید رو سطحش برش بدید و ازش با سوزن نخ رد کنید و انتهای نخ را با سنجاق به لباس زیرتون وصل کنید  صبح خیلی راحت خارجش کنید 

باور کنید بهتر از کپسول های بزرگ انتی بیوتیک 

من با اون دوستمون موافقم نبات خیلی غیر بهداشتیه ولی سیر عالیه 

منم باور نمیکردم همش هم با این عفونت و قارچ پدر خودم را در میاوردم بس که قرص خوردن ولی این سری به گفته یه خانوم عمل کردم 

سیر که عالیه عالی 

بعدش هم مدفوع خر ماده یعنی راحت شدم 

الان تو اینترنت هم میخوندم زاج سفید هم کار نبات را میکنه 

قدیم ها که تمام زایمان ها تو خونه انجام میشده و مسائل بهداشتی مثل الان نبوده خانم ها عفونت شدید میگرفتن و با همین چیزا بدترین عفونت ها را از بین میبردن بهتر از داروهای شیمیایی شک نکنید 

اصلا نمیدونم این ماه چرا اینجوری شدم.. روز اول شدید بود و غلیظ روز دوم کم شد روز سوم تا عصر هیچی ...

ميتونه از علایم گرمی رحم هم باشه چه مدت گرمی مصرف میکنی؟  

سلام خوبین دوستان من به مشکل برخوردم من بیستم ماه پیش پریودشدم قرصاموکه خوردم پونزدهم سیکلم دیدم اول لکه بودبعدم شدیدشدمیومدپریودی امامن توجه نکردم قرصاموادامه دادم قراربودبعدپونزدهم سیکلم تاده شب یکی ازقرصامونخورم که بعدش پریودمیشدم دقیقابعدده شب فقط دوتالکه اومدوهیچی الان چندروزه گذشته هنوزپریودنشدم بعدم من جلوگیری نکردم یعنی امکانش هس باردارباشم 

من که زعفرون عسل و...یه عالمه چیزای گرم خوردم... حالا هم یه بی بی مثبت یکی منفی

اگه مارك های بیبی مثبت و منفی فرق مبکنه ميشه امیدوار بود که شاید حساسیت شون فرق داره 

واقعامریناز؟

اره بخدا ميگفت اين خرنوب انقد فايده داره كه تمومش كني دوباره مياي بعد يه كيسه پر داشت من رفتم فقط يه پلاستيك كوچولو مونده بود خدا كنه بازم داشته باشه چون تمومش كردم تا فردا البته هست ابشو گرفتم

من حس ميكنم شوهرم بعد از خوردن اون ميل جنسيش خيلي بيشتر شده تغيير رو حس كردم🙄😅

ممنون از راهنمایی همگی😣😣😣

الی جون نگران نباش این ماه داروی خاصی نخوردی؟..... ترشحات برای بعد پری هم طبیعیه حالا ممکنه دارو یا غذای خاصی رو افزایش ترشحات اثر گذاشته باشه..... که بعد نزدیک به تخمک گذاری تخم مرغي شکل ميشه 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 چقد به نظراتتون در مورد نبات خندیدم بچه ها شاخه نبات که قرار نیست اس ...

😁😁😁 

مرسي از توضيحاتت عزيزم

ولي من شنيدم سير رو برش بزني سوزش ميگير ادم از داخل كه🤔🤔

من قشنگ يادمه سير گذاشتم بعدش پري شدم حس ميكنم عفونت نميذاشت پري بياد🤔🤔🤔

قبل از اقدام هم ميخام مجدد سير بذارم ك اگه ذره اي عفونت هست بكشه بيرون