2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239608 بازدید | 137083 پست
       پمپر خیلی خوبی تو,پستاتو میخونم حالم خوب میشه,تو این حال و هوای عجیب ...

ای جووونم

اره خوب یه زنگ تفریحی داشته باشیم بد نیست 

همه مون احتیاج به روحیه و انرژی مثبت داریم تا بتونیم این دورانموون رو سپری کنیم 

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
اره ٦،٧ تا خرنوب رو چن تيكه ميكني ميندازي تو ديگ اب در حال جوش ٢٠ ديقه با حرارت كم بايد بمونه ...

مریناز قربونت برم چ خبره تو دیگ؟!!! طفلی شوهرت چی میکشه دیگی بهش رژیم میدی؟!😂😂😂😂

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه چند ماه قبلش گرمی زیاد میخوردی و رنگ پری قبلا طبیعی بوده الان تیره شده ميتونه ار مصرف زیاد گرمی ...

واقعا اره تا میتونم گرمی میخورم  توکل به خدا باز بریم واسه اقدام این ماه اماده شیم 😊😊😊😊😊

این کاسنی ک میگین من ریشه کاسنی گرفتم دم میکنم درسته یا ن 

پدرم کاش تصویرت نفس میکشید   
2728
بانو جون من ترشح دارم ۴ روزه ولی اصلا کیت ۲ رنگ نمیشه. اعصابم خورده. الان یکهفته هست کیت میزارم. فقط ...

ستاره جون خوشبختم دقیقااااااا وضعیتت عین منه

روز چندم سیکلی؟

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧

[QUOTE=48336289]عزیزم من از تنها چیزیکه اطلاعات ندارم ترشحه.چون هیچوقت نداشتم[/QUOT

فک کنم بقیه مون همه اش در حال تراویدن ترشحات هستیم ، نی نی مینی که خبری نیست ،فقط داریم تزشحات میتراویممممم😂😂😂😂

یه دوره قبل پری میتراویممممم

یه دوره بعد پری میتراویممممم

به دوره بعد اقدام میتراویممممم

فقط هنر کردیم مقدار کشسانیش و چسبندگیش تو هر دفعه متفاوت میکنیم یا مقدار درجه رنگش😄😄یا کمی زیادیش

2740
[QUOTE=48336289]عزیزم من از تنها چیزیکه اطلاعات ندارم ترشحه.چون هیچوقت نداشتم[/QUOT فک کنم بقیه مون ...

😂😂😂😂خوبه همین ها هست. من اگه شوهرم نخواد یادم میره باید رابطه داسته باشم. خوبه ۱/۵ ازدواج کردم😂😂

من دیروز تا توی عطاری محلمون رفتم ولی خجالت کشیدم بخرم اخه یه ماه پیش از همونحا رفتم کاسنی خشک شده ...

من قبل سفرمون رفتم عطاری ،گقتم خرنوب میخام ،خواعزش اون پشت اماده میکرد می اوزد،بایاش هم پشت دخل بود ،خود پسره هم به مشتریان می‌رسید .

بعد کفتم برا تقویت اسپرم دیگه چی دارین گفت همین عالیه.

فلفل زیاد بخوره

پیش خودم گفتم اینو باش،خبر ندارن اطلاعات خودمون بیشتره، فلفل که یه قلم کوچیکشه

گفتم برا خودم چی دارین ،یه بسته داد یه مشت علف ملف خشک فقط توش بود😂😂😂دستوزشم روش بود .

روش هم نوشته بود دوای پسر😅😅😅

2706