2733
2734
عنوان

کسی میدونه تعبیر این خواب چیه؟

121 بازدید | 24 پست

دیشب خواب دیدم یکی از دوستام شدیداااا داره گریه میکنه و بغلش کردم خیلی گریه میکرد رسما هق هق میکرد، ازش پرسیدم چیشده گفت بر اثر اتیش سوزی چشم بچه فامیلشون نابینا شده ب خاطر اون داره گریه میکنه ینی تعبیرش چیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گریه خوشحالیه از خبر خیلی خیلی خوب شنیدن

منم خواب دیدم رفتم پابوس امام رضا

انگار کنار چندتا بچه کوچیک بودم خودمم کوچیک شده بودم

قرار بود سوار سرسرع شیم

یه سرسره ی عجیبی بود هرکسی نمیتونست روش سر بخوره فقط کسایی که میتونستن حاجت رواشن از سرسره میتونستن سربخورن

چنددختردیگ کنارمن بودن اونا اومدن از سرسره سر بخورن ولی تنشون تکون نمیخورد انگارروی سرسره خشک شده بودن

ی نفر دیگ اومد سر بخره با سرعت سرخورد اومد پایین

بازم ی نفردیگ اومد سربخوره ولی بشدت کند تونست سربخوره 

من سوار سرسره شدم اولش نمیتونستم سر بخورم فکرکردم حاجت روانمیشم یهو به سختی سرخوردم وسطش نمیتونستم دیگه سربخورم به زور بدبختی تونستم دوباره سربخورم ولی همش حس میکردم این تلاشام باتقلب نتیحه داد بعدیهو تا دیدم از اون بلندی کامل سرخوردم اومدم زمین شوکه شدم گفتم یعنی منم حاجت روامیشم یعنی امام رضا کمکم کرد؟

نمیدونم معنی داره یانه

نظرت چیه؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
منم خواب دیدم رفتم پابوس امام رضا انگار کنار چندتا بچه کوچیک بودم خودمم کوچیک شده بودم قرار بود سو ...

صدرصد حاجت روا میشی و تا بشی مابینش گیر و گور میفته نباید نا امید بشی و وقتی رسیدی ب حاجتت حتما حتما برو پابوسی چون اونه ک تو رو شفاعت کرده از خدا ک ب حاجتت برسی و بچه های زیادی میاری ولی بازم هی مابینش گیر و گور داره نباید پشیمون بشی

صدرصد حاجت روا میشی و تا بشی مابینش گیر و گور میفته نباید نا امید بشی و وقتی رسیدی ب حاجتت حتما حتما ...

امیدوارم هرچیزی که ازخدا میخوای رو بهت بده🕋🧡

به نیت حاجت رواییت ایت الکرسی میخونم^^

این چندروز همش حس میکردم امام رضادیگه منودوست نداره وقرارنیست کمکم کنه تااین که این خوابو دیدم نمیدونستم خوبه یانه:(....

واقعا باخوندن تعبیرت گریم گرفت🥲 الان دیگه میتونم باخیال راحت بخوابم

واینکه عزیزم مرسی ازت که‌خوابموتغبیر کردی واقعاحالم خیلی خوب شد🧡

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
خواهش😘 عزیزم ممنون مرسی گلم

امکانش هس تعبیر این خوابمم بگید اگر براتون مقدوره؟ 

چند شب پیش خواب دیدم دوستم ک مجرد هس بچه دار شده و بچش پسره اسمشم گذاشته متین بعد منم تعجب کرده بودم ک این چطور بچه دار شده و با عصبانیت رفتم ستمش گفتم این چ اسمیه برا بچت انتخاب کردی اسم دختره دوستم هیچی نگفت فقط ساکت نگاهم کرد 😐(با دوستم صمیمی و راحت هستیم) بعدش دیگ بیدار شدم 

امکانش هس تعبیر این خوابمم بگید اگر براتون مقدوره؟  چند شب پیش خواب دیدم دوستم ک مجرد هس بچه د ...

منم تو مجردی این خواب و دیدم ک تعبیرش قبول کردن مسئولیت سنگین هستش برا ازدواج ک میگ امادگیه ازدواج رو پیدا کن وو مسیولتاش دگ بزرگتر و سنگین میشه رو دوشش و ب تنهایی باید ب دوش بکشه ک منم بعد یکی دوهفته ازدواج کردم دوستت هم ازدواج میکنه و اون بچش ب معنای خبر خوشیه ک میشنوی دوستت ازدواج کرده