2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239793 بازدید | 137083 پست
به جا اينكه  كيت تايپ كنم نوشته بودم خيال😂😂 البته تقصير پيش فرضاي موبايله از بچه ها خواسته ...

من ۱۴روز بعد کیت کاملا مثبت پریود میشم

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بانو جون من ترشح دارم ۴ روزه ولی اصلا کیت ۲ رنگ نمیشه. اعصابم خورده. الان یکهفته هست کیت میزارم. فقط ...

عزیزم من از تنها چیزیکه اطلاعات ندارم ترشحه.چون هیچوقت نداشتم

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2731
صبح حتما نباتها اب شده شورت چسبیده به ناز  میری دستشویی شورت بکشی پایین ،نازت هم باهاش کنده م ...

پمپر خیلی خوبی تو,پستاتو میخونم حالم خوب میشه,تو این حال و هوای عجیب غریب کیت زدن  

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
منکه کلا ترشح هیچوقت نداشتم.ازترشح سر در نمیارم الی جون.انشاله ک تخمک هست .سونوهم میری این ماه

نه عزیزم اینماه دارو نخوردم سونو برم میگه کیست دودلم برم یانه ولی باز پشیمون میشم

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧

سلام بچه ها

من رفتم دكتر سنو انجام داد گف يه كيست نسبتا بزرگ داري قرص نوشت تا دوماه بخورم ب نظرتون بعد دوماه برطرف ميشه آخه ميخوام برا ني ني اقدام كنم 😍 

دارو گياهي تاثير نداره ؟

انقده خوش حال ميشم پستام زياد لايك ميخوره🤗🤗🤗😍😍😍😍
واسه تحرك و افزايش تعداد اسپرم فوق العادس

من دیروز تا توی عطاری محلمون رفتم ولی خجالت کشیدم بخرم

اخه یه ماه پیش از همونحا رفتم کاسنی خشک شده خریدم برا جوشونده خانومه که پست دخل بود گفت میخوای پسر دار بشی؟ نه گفتم اره نه گفتم نه گفتم خیلی گرمیم کرده دارم میخرم بخورم گفت پس شاتره هم ببر! گفتم نه مرسی

گفت من خیلی مورد داشتم جوشونده کاسنی بردن پسردار شدن اینو ببری پسردار میشی

گیر داده بودا

با کریمان کارها دشوار نیست... 
سلام بچه ها من رفتم دكتر سنو انجام داد گف يه كيست نسبتا بزرگ داري قرص نوشت تا دوماه بخورم ب نظرتون ...

عزیزم بله انشاله برطرف میشه.پیازدرمانی برای برطرف کردن کیست خوبه وهم رشد فولیکول وکمک ب بارداری البته اگه پرولاکتین بالا نباشه.

روشش روهم ازنت سرچ کن

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘