2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239613 بازدید | 137083 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لتروزول فك كنم از كلومفين دوزش بالاتر باشه سرخود خوردم ولي ب دكترم نميخام بگم😁😁😁  اگه سونو ...

منتظر خبرتم

خدایا لطفا بهم آرامش بده و نی نی هام رو بسلامت بذار تو بقلم.😍😍😍🙏🙏🙏 
همینطوری برم عطاری بگم خرنوب میخام؟بعد چند بار در روز استفاده میشه؟

اره

٦،٧ تا خرنوب رو چن تيكه ميكني ميندازي تو ديگ اب در حال جوش ٢٠ ديقه با حرارت كم بايد بمونه بعد از صاقي ردش ميكني ، شب قبل از خواب و صبح ناشتا نصف ليوان بده شوهرت بخوره

2728
لتروزول فك كنم از كلومفين دوزش بالاتر باشه سرخود خوردم ولي ب دكترم نميخام بگم😁😁😁  اگه سونو ...

لتروزول مدل اصلاح شده کلومیفن هستش. . 

کلومیفن چند ایراد داشت یکی تعداد فولی ها رو بيشتز میکرد و احتمال چند قولویی بیشتر 

یکی احتمال کیست بیشتر بود و دبگه در اثر مصرف چند ماه ضخامت آندومتر رو کمتر میکرد که اینها رو در قرص لتروزول اصلاح کردن..... . 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
لتروزول مدل اصلاح شده کلومیفن هستش. .  کلومیفن چند ایراد داشت یکی تعداد فولی ها رو بيشتز میکرد ...

ممنوووووون مامان اتناي عزيزم

خدا كنه واسه من كيست نشه حالا 🙄 وگرنه دكترم حتما ميفهمه خوردم

ممنوووووون مامان اتناي عزيزم خدا كنه واسه من كيست نشه حالا 🙄 وگرنه دكترم حتما ميفهمه خوردم

ایشالا خدا این بار جدی کمکت میکنه عزيزم   

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
چرا کسی جواب سوال منو نمیده؟😞😞😥

عزیزم روز اول و دوم کاچی بخور با زعفرون زیاد درست کن ,چای زعفرون,من خودم چایی زنجبیل هم میخورم,روزای بعدی هم که دردات کمتر شد تونستی پیاده روی سریع کن,برای اینکه رحمت کامل تخلیه بشه

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
2740
عزيزمي روشنا جونم نميدونم حكمت خدا كي منو لايق دوباره مادرشدن بدونه😔 فعلا سعي ميكنم با صبوري و آر ...

ایشالله بزودی ما هم به جمع مامانیون می پیوندیم

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
بیبی جون چند ساله که شوهر کردی بچه اولته با اقدام اوا باردار شدی    

شش ساله ازدواج کردم یه دختر سه سال ونیم دارم و این انشاالله دومین بچمه خدابخواد

لاحول والا قوه الابالله العلی العظیم
عزیزم متفورمین چون باعث کاهش قند خون هم ميشه ميتونه روی فشار خون هم اثر داشته باشه  یا مثلا اف ...

اخر سیکلم میرم پیشش برای ماه بعد اره بهتره بهش بگم مرسی مامان اتنا جونم😘😘😘

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧

بچه ها جونی یه چیزی من پریودیم مثل همیشه نیس رنگش تیره اس خیلی میبخشید  اولشم ک شدم خون نیومد فقط حالت تکه تکه یه چیزایی  اومد الان دل کمرم درد میکنه ولی قابل تحمله 

پدرم کاش تصویرت نفس میکشید   
ای جونم کنجد کوچولو داره حسابی جاشو محکم میکنه اخییییی بانو وحشتناک ترشح سفید چسبنده دارم چندروز به ...

منکه کلا ترشح هیچوقت نداشتم.ازترشح سر در نمیارم الی جون.انشاله ک تخمک هست .سونوهم میری این ماه

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2706