2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239792 بازدید | 137083 پست
رضايت از زندگی زناشویی بعد از اومدن بچه بسیار افت کرده بود بعد از ازدواجشون اوج‌ گرفته بود باز میخو ...

آخه ما که بچه هامون ازدواج نکردن ببینیم بعدش رضایت اوج ميگيره ولی برای ما بعد از تولد دخترم و تا الان شیرین و رضایت زندگيمون خیلی هم بيشتز شده 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام صبح بخیر مامان آتنا همسری داره دارو میخوره، اما بعضی وقتها میشه که یک هفته مصرف نمیکنه، اینجور ...

خب آره ديگه عزيزم اثرش کمتر ميشه.       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخه ما که بچه هامون ازدواج نکردن ببینیم بعدش رضایت اوج ميگيره ولی برای ما بعد از تولد دخترم و تا الا ...

یعنی دفعاتی که بحث پیش اومده کمتر شده مامان اتنا؟

من هر روز مردد میشم سر این قضیه

سنمون کم نیس ولی عین بچه ها بهم می پریم

نمیدونم بچه بیاد سرم گرم میشه با هم کمتر تذاخل پیدا می کنیم یا نه برعکس

با کریمان کارها دشوار نیست... 
2731
یعنی دفعاتی که بحث پیش اومده کمتر شده مامان اتنا؟ من هر روز مردد میشم سر این قضیه سنمون کم نیس ولی ...

آره عزیزم با اطمینان میتونم بگم که کمتر شده...   . بچه خیلی سر آدمو گرم میکنه.      البته بستگی به روحيه خودت هم داره که هي غر خستگی و کار زیاد بجه رو سر شوهرت نزني و بعد از بچه دار شدن باز به شوهرت برسی...  . 

یعنی دفعاتی که بحث پیش اومده کمتر شده مامان اتنا؟ من هر روز مردد میشم سر این قضیه سنمون کم نیس ولی ...

برعکس کمتر بحث میکنید

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
بیتا جون هیچ علائمی نداری خانمی

نه عزیزم.این ماه کاملا باور دارم که چیزی نیست.نمیدونم چرا اینجوری حسی دارم.شما چی؟

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
سلام بانوجان خوبی؟!بهترشدی عزیزم

سلام زهره جون اره خداروشکر بهترم.البته کمی درد رو دارم اما خیلی کمترشده.الانم نافم درد میکنه.انگار از داخل یه طناب رو دارن میکشن

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
😁😁😁  مرسي از توضيحاتت عزيزم ولي من شنيدم سير رو برش بزني سوزش ميگير ادم از داخل كه🤔🤔 من ...

مريناز جونم ببخشيد توضيح ميدي سير رو چجوري بزارم من ديروز موعدم بود هنوز پريود نشدم تمام حالتهاش هست ولي لامصب نمياد😖😖

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
😁😁😁  مرسي از توضيحاتت عزيزم ولي من شنيدم سير رو برش بزني سوزش ميگير ادم از داخل كه🤔🤔 من ...

عزیزم 

برش عمیق نباید بزنی روش باید شیار ایجاد کنی اخه سیر خاصیت هاش را فقط با برش زدن و خورد شدن نشون میده مثل سیاه دونه که باید اسیاب بشه