2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239613 بازدید | 137083 پست
سلام زهره جون اره خداروشکر بهترم.البته کمی درد رو دارم اما خیلی کمترشده.الانم نافم درد میکنه.انگار ا ...

ای جونم کنجد کوچولو داره حسابی جاشو محکم میکنه اخییییی

بانو وحشتناک ترشح سفید چسبنده دارم چندروز به تخمک گذاریم مونده البته اگه تخمکی باشه

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
عزيزم مال من فك كنم از يكشنبه كمرنگ شد يعني از اون تاربخ ١٤ روز  بعدش؟ خوب پس حالا وقت هست بر ...

بهترین دوره لوتعال ۱۴ روزه و اگه کمتر از ۱۰ روز باشه بهتره آدم بره دکتر چون نطفه حداقل ۱۲ روز زمان میخواد تا لانه گزینی کنه و اگه زودتر از ۱۰-۱۲ روز دیواره رحم بریزه (پریود) یعنی یه هورمونی درست کار نمیکنه و فرصت لانه گزینی رو از نطفه میگیره

آخه وقتی اسپرم و تخمک با هم ترکیب میشن این بنده های خدا ۷ روز تو راهن تا از لوله ها رد بشن برسن به رحم و سه چار روزم وقت لانه گزینی میخوان که حالا دلایل مختلفی هست که نمیتونه لانه گزینی کنه

مثلا خشکی رحم غلظت خون بالا نازک بودن دیواره و غیره

خدایا لطفا بهم آرامش بده و نی نی هام رو بسلامت بذار تو بقلم.😍😍😍🙏🙏🙏 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم تحقیقات من

دوره لوتعال  هم یعنی از روز تخمک گذاری تا روز پری

البته با اجازه استاد عزیزم محیا جون😅😅😅😅

بچه ها ممكنه يكي دو نفر كه از كيت مكس استفاده كردن محبت كنن به خيالشون نگاه كنن مطمئن بشيم🙈

از روز تخمک گذاری بهتره 14روز بشمری نه کمرنگ شدن کیت....     چون ممکنه تخمک آزاد شده باشه ولی کیت تا چند روزپررنگ بمونه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2742
عاشقتم ک کل صفحاتو میخونی .فک نکنم کسی باشه دقیق مثل تو ومامان اتناهمه چیزو بخونه 😂😂😂

اره از بس اینجارو دوست دارم و همه بچه هارو 

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍
2738
تقویت اسپرم 

ببین...

من دخترمو با اولین اقدام باردار شدم.خب؟

ولی همش میگم نکنه شوهرم ضعف اسپرم داشته باشه.اخه خیلی لاغره...

بعد فعلا هم قصد بچه نداریم.ان شالله سال بعد.

ب نظرت همینجوری بگیرم فعلا بهش بدم مشکلی پیش نمیاد؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اين كيتاي مهر ماه  اينم كيتاي اين ماه ديدم ٩،١٠و ١١ بي رنگه براي همين از امروز ك ...

کلومفین  خوردی این ماه؟؟

بهترین دوره لوتعال ۱۴ روزه و اگه کمتر از ۱۰ روز باشه بهتره آدم بره دکتر چون نطفه حداقل ۱۲ روز زمان م ...

اسپرم و تخمک. بنده های خدا😂😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
الی جون نگران نباش این ماه داروی خاصی نخوردی؟..... ترشحات برای بعد پری هم طبیعیه حالا ممکنه دارو یا ...

مامان اتنا جون من پرولاپس میترالم دارم کلا فشارم گاهی زیاد پایین میاد سابقه فشار۶ زیاد دارم ولی الانکه متفرمین میخورم دیروز بحدی قلبم بدکارمیکرد ک صدای پرولاپسو حس میکردم و فشارم افتاد که همسرم رگای گردنمو میگیره خوب میشم ولی سرگیجه دارم

به نظرت ضرر نداره متفورمین روزی دوتا بخورم؟

خدایا خودت مراقب فرشته کوچولویی که بهم هدیه دادی باش👧
2706