2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239792 بازدید | 137083 پست
يعني هر روز آسياب كنم؟ يا يه مقدار آسياب كنم با عسل مخلوط كنم بزارم بمونه هر ووز بخورم؟

وقتی با عسل قاطی کنی میشه واسه چند روز نگهداشت.ولی تا اسیاب شده نه.سریع قاطی کن

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالا منم اصلا سابقه ي تاخير نداشتم بلاتكليفي رو دوست ندارم اذيت ميشم شديد😤 كاش زودتر تكليفم رو ...

كيانا جوووون يه چيزي كشف كردم😁 نگران تاخير پري نباش چون از اون روزي كه كيتت شروع كرده به كمرنگ شدن بايد ١٤ روز بگذره تا پري بياد،، اين يعني يكي از  سالم ترين حالتهاي بدن ميتونه باشه چون طول دوره لوتئال ١٤ روزه خوبه

چندم آبان كيتت كمرنگ شد؟؟ 

...
من الان 10 روز مونده به پریودی چه وقت بی بی چک امتحان کنم خانوما

اگه کسی باردار باشه معمولا 3-4 روز قبل از موعد یه هاله هست.ولی اصلا خودتو درگیر این چیزا نکن.ایشالا اگه پریود نشدی همون روز پریودت بیبی امتحان کن

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
2731

ماساژ کمر آقایون با روغن کنجد اضطراب را کاهش می دهدگردش خون را تقویت و مانع از اختلالات عصبی می شود و سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند و کمر را سفت و افزایش تعداد اسپرم میدهد

#پسرزایی

@elhamnejatiyan

سلام خوشگلا.خوبین

یه نکته  برا تعیین جنسیت پرسیدم و دیدم سوال خیلی ها بود اینکه 24 ساعت بعد زدن آمپول اچ سی جی باید اقدام کرد.به من گفتن دوبار اقدام بشه کمتر از 24ساعت نباشه و بیشتر از 36ساعت هم نباشه.یعنی بین 24ساعت و 36ساعت بعد زدن آمپول

الا بذکر الله تطمئن القلوب