2777
2789
عنوان

لعنت ب حساسیت فصلی لعنت ب من😭

67 بازدید | 5 پست

امروز نزدیک هفت ساعت فقط چشام و بینیم می‌سوخت و آبریزش بینی داشتم قرصم نمیتونم بخورم چون صبح تا شب سر کلاسم بخدا از کلافگی میخواستم بشینم وسط کلاس خودمو بزنم تا بمیرم چرا هیچ درمانی نداره

درکت میکنم شبیه نعشه ها میشیم

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار کاربری دست دو نفره ❌️دست دو شخصیتم هست ✅️ دست چند نفره❌️ لطفا به دروغ هایی که میبافم گیر ندید ✅️

خیلی بده هیچی هم اثر ندارع خارش گلو ک‌پدر در میاره 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

عزیزم برای حساسیت و آلرژی میتونی ب کلینیک آلژی تهران مراجعه کنی من از صبح ک بیدار میشدم حساسیتم شروع میشد خیلی بد بود اصلا قابل درک نیست اونقدر ک بد بود و اذیت میشدم رفتم کلینیک آلرژی تهران برام  تست انجام دادن و واکسن درست کردن با اینکه ی دوره بیشتر نرفتم ولی معجزه شد و خوب شدم ب شدت راضیم  اگر خواستی حتما بهشون مراجعه کن الان چند ساله میگذره ومن آلرژیم خیلی خیلی خوب شده خداروشکر