2733
2764
عنوان

چرا بیدارید؟

505 بازدید | 55 پست

شب بخیر چرا بیدارید🌒🌱 

من یه یکی دوساعتی خوابیدم ولی الان خوابم نمیبره..

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

خوابم نمیاد

|•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

معتاد گوشی شدم

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخوابی

تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه.                                  شکرت به خاطر وجود پر از ارامشت..                             کارما میگه.. وقتی شخصی رو به اشتباه قضاوت میکنی، از این دنیا نمی‌میری تا زمانی که در شرایط اون فرد قرار بگیری و علت رفتارش رو درک کنی! 

پسرم نمیخوابه منتظرم بخوابه 

امروز خیلی بازی کرده بود عصر خوابید یکی دوساعت الان شب زنده دار شده🤐🤐🤐🤐

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
بیخوابی

خوش اومدی😂

چند وقت تعلیقی؟

|•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
رلم فردا میره پادگان با اون چت میکردم

اخی.. به سلامتی🌱

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
2706