2733
2739

شما بودين چيكار ميكردين ؟

پدرشوهرم زمينشو ميخواد با خونه ي دايي شوهرم معاوضه كنه يه خونه ٩٠ متري نوساز و ي مقدارپول نقد ك ميخوان خرج عروسي كنن،

حالا اين خونه معلوم نيس بزنه ب اسم شوهرم يا نه اگه نزنه ك هيچ ولي اگه بزنه ب من پيشنهاد داده ك اول زندگي بريم اونجا و خونه دار شيم

ولي مشكلي ك هست اينه ك طبقه اول مادربزرگ پدربزرگ شوهرم زندگي ميكنن پيرن،ولي زمينگير نيستن ومهمون هم زياددارن 

من بهش گفتم ب هيچ عنوان راضي نيستم،

گفت اگه ب اسم من سند نزد ك هيچ ولي اگه زد خيلي موقعيت خوبيه، تازه گفت بعددوسه سال پاميشيم ازونجاولي مطمعنم نميشه تو اين وضع اقتصادي وخونه اخرشم ديد راضي نميشم گفت

نصف خونه رو ب نامت ميزنم ....

ولي خداييش من ادم معاشرتي نيستم اهل رفت و امدنيستم حتي دوس ندارم نزديك خونه خانواده خودم باشم چ برسه ب اونا اون خونه ب همه ي فاميلاشون نزديكه راحت پياده ميان يعني قشنگ امارمونو ميگيرن مظمعنم ك اگه بريم اونجا خيلي اذيت ميشيم و نميتونم زندگي كنم ولي از طرفي نصف خونه تو جاي خوب ميشه ب اسمم،

نميدونم چيكار كنم (خودم ميخواستم اين پيشنهادوبدم ك قبول نكنه وكلا بيخيال اين موضوع بشه!)ك خودش گفت

شما بودين چيكار ميكردين؟؟

چون دخترای امروز نون به نرخ خورن!کیسه دوختن از اول برا پول طرف و خونه ب اسمش بشه!

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

ببین همه چیز به رفتارت بستگی داره . من با خونه مادرشوهرم همسایه ایم . البته که اعصاب خورد کنی هم داره ولی چون از اول زیاد رفت وامد نکردم باهاشون و تو مهمونیاشون شرکت نکردم الان کاری به کارم ندارن . با اینکه هر روز میرم خونه بابام دو ساعت ولی فک کنم دو هفته ای میشه که بهشون سر نزدم . فقط گاهی مادرشوهرم گله میکنه که اصلا محل نمیدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اولش سخت میشه ولی اگر نمیخوای رفت و آمد کنی از اول با شوهرت هماهنگ کن بگو تا پایین مهمون بیاد من نمیرم.تا دعوت نکنم هم مهمون قبول نمیکنم.اگر شوهرت قبول کنه دیگه مشکلی نیست.

هر طور دوست داری زندگی کن و بگذار بقیه هر طور دوست دارند زندگی کنند.
2738

من نمیدونم شما رو حساب کدوم سرمایه نمیخوای بری تو این خونه آیا داری یه خونه خوب بخری ؟اکه نداری بدون. مستاجری دربدری و اینک با صاحبخونه هم سرو کله بزنی کار راحتی نیست حرف شما مثله این میمونه ک من یه کیسه طلا نمیخوام چون این طلاها قبلا واسه فلانی بوده مگه اینک شما انقد سرمایه داشته باشی ک این پولا واست مهم نباشه

بستگی داره اونا چه مدلی هستن. آیا بدون دعوت میان خونت یا چه توقعی ازت دارن. اگه ادمای معمولی باشن و کاری به کارت نداشته باشن چه ایرادی داره. هر زمان دعوتت کردن مثل بقیه میری خونشون. بقیه مواقع هم مثل همسایه برخورد میکنی

من نمیدونم شما رو حساب کدوم سرمایه نمیخوای بری تو این خونه آیا داری یه خونه خوب بخری ؟اکه نداری بدون ...

بهتره این مشکلات وشوهربه فکرباشه نه زن چون شوهربدعادت میشه ازالان بخاطر  اینکه اقای شوهرکمترپول خرج کنه عروس خانوم بره وباخونوادش تویه ساختمون زندگی کنه

خوب اون خونه رو بفروشن جای دیگه بخرن یا اجاره بدن با پول رهنش برید جای دیگه .دوری کن از فامیل

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706