2737
2734

من تو‌تمام زندگیم فقط یه بار عاشق شدم ما حتی کات هم کردیم ولی من فقط اونو دوست داشام هنوزم دارم الان من یعنی نباید باهاش درارتباط باشم میگن چون خودشیفته ست خوشبخت نمیشم باهاش اما با دلم باید چیکارکنم اگه جای من بودسن چیکارمیکردین فرض کنید واقعا عاشقشید

خودشیفته ها غیر قابل تحملن فقط خودشونو میبنن از همه سرتر میدونن نسبت ب بقیه خودشونو دلتو راضی کن جانم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایطم  همیشه جوری بوده که همیشه عقلم قلبمو شکست داده 🙂

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2731
شرایطم  همیشه جوری بوده که همیشه عقلم قلبمو شکست داده 🙂

بازم خوشبحالت خدا رو شکر که الحمدلله

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘
من،البته دلیل داشتم ولی باهام چنان کرد چند بار برگشتم ولی جوابمو نداد تا اینکه کاما بیخیالش شدم بعد ...

بعد کات کی سراغ اون یکیو گزفت

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘
2740
بازم خوشبحالت خدا رو شکر که الحمدلله

نه از سر ناچاری بوده دلمرده شدم من ادمم نیاز دارم یه بارم حرف قلبم گوش  بدم ولی شرایط همیشه طوری بوده که باید پا میزاشتم رو دلم😪

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#