2737
2734
عنوان

برنامه ای برای ضبط تماس میشناسید . توروقرآن

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 47 پست
باشه عزیزم بهم درخواست بده فردا میپرسم ازش

دادم ممنونم

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه صبر کن اسکرین‌ بگیرم

مرسی

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2731
ببین برو داخل فروشگاه پلی دانلود کن بعد نصب فعال کن بعد تو تنظیمات گوشی یادت نره علان. هاشو ببندی‌ ...

ممنون عزیزم 

2740
جدی؟؟ ضبط صدای خودکار داره؟؟؟؟ 

بله

وقتی میخای تماس بگیری رو صفحه میاد ک نوشته بلند گو صفحه کلید و...همونجاس اگ دقت کنی ولی باید بزنی خودت تا ضبط بشه ...واسع ضبط خودکار باید برنامه نصب کنی.بازار زیاده

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)
بازم خوش به حالتون رمز گوشیشون دارید

دیگ وفتی هفت خط باشن رمز میدن😐از اونورم کاراشونو پیش میبرن

خواهش میکنم فردا بپرس و بهم بگو 😭🥺بخدا خیلی در عذابم 

نکن توروخدا نکن.ته این خطو من رفتم نکن.حتی اگر بفهمی خیانت میکنه ارومتری تا اینکه حرفاشو بشنوی

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706