2737
2734

سلام

درمان کیست تخمدان

1) تخم کاهو 2) تخم کلم 3) تخم هویج 4) تخم کرفس 5) تخم جعفری 6) تخم پیاز 7) رازیانه 8) تخم شاهی

از هر یک ۲۰ گرم تهیه و همگی را نرم کوبیده و هر ۸ ساعت یک قاشق غذا خوری با شیر یا آب هویج میل نمایید.

کیست تخمدان

• انجام حجامت گرم تخمدان و مصرف روزی حداقل نصف لیوان عرق رازیانه و یا عرق بومادران با عسل.

• مصرف خوراکیهای گرم و مالیدن روغن گل سرخ به صورت موضعی زیر شکم موجب سرعت درمان میشود.

عرق فراسیون برای تقویت تخمدان و برطرف کردن انواع کیست بدن بسیار مؤثر است

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹

شنیدم عرق فراسیون برای تقویت تخمدان و برطرف کردن انواع کیست بدن بسیار مؤثره..اگه میتونی سرچ کنی تحقیق کنی بهتره

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رازیانه خیلی خوبه،اما موارد مصرف رو باید دقت کنی،زیاد از حدش ضرر داره؛(رازیانه تنظیم کننده هورمون زنانه و تنظیم کننده قاعدگی زنان و سقط کننده جنین میباشد وازسویی باتنظیم هورمون باعث رخ دادن بارداری و. فعال شدن تخمدان میشود)

تنبلی تخمدان و درمان آن با طب سنتی

اکثریت زنانی که از غذاهای با طبع سرد و فست فود و شیرینی های قنادی استفاده زیاد می کنند حرارت لازم برای فعال سازی تخمدانها را از دست می دهند و عدم فعالیت تخمدانها موجب اختلال در هورمونهای زنانه می شود.یکی از بیماری‎های شایع زنان سندرم تخمدان پلی کیستیک است که به صورت عامیانه تنبلی_تخمدان گفته می‎شود. این بیماری برای بانوان، به خصوص آنهایی که به تازگی زندگی خود را آغاز نموده‎اند و قصد باردار شدن دارند، دردسرساز است و در بیشتر موارد تازمانی که درمان نشود، امکان بارداری وجود ندارد.

• تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان اصطلاحی عامیانه است برای افرادی که دچار کم‎کاری تخمدان‎ها هستند و یا تخمک‎گذاری خوبی ندارند استفاده می‎شود. اصطلاح علمی آن تخمدان_پلی_کیستیک است.

• علل این بیماری

تخمدان این افراد نمی‌تواند به دلیل وجود برخی عوامل، تحت تاثیر هورمون‌های FSH و LH (هورمون‎های زنانه) طبیعی بدن قرار بگیرد و در نتیجه تخمک‌گذاری انجام نمی‌شود. یعنی هورمون‌های مترشح این افراد دچار اختلال است و در نتیجه عملکرد مناسبی هم ندارد. عواملی مثل ژنتیک ، تغذیه_و_تاثیر_محیط در بروز این بیماری نقش دارند.

طب_سنتی غلبه رطوبت و سردی در ناحیه تخمدان‎ها را دلیل تنبلی تخمدان‎ها می‎داند و مهم‎ترین علت آن مصرف بیش از حد سردیجات (مواد غذایی سرد) و مرغ‎های هورمونی و استحمام در زمان پریودی است.

• نشانه‎های این بیماری

1. تخمک‎گذاری‎های کم و نامنظم

2. عدم تخمک‎گذاری به مدت طولانی که به صورت پریود های دیر به دیر بروز می‎کند.

3. زیاد شدن هورمون‎های_مردانه یا علائم آن، از قبیل افزایش موهای_زائد در نواحی خاص (چانه و لب) و زبر شدن آن.

4. بروز چاقی و آکنه (جوش‎های صورت در سن بلوغ) و هیرسوتیسم یا پرمویی

5. وجود کیست‎های متعدد کوچک در تخمدان‌ها در سونوگرافی

6. بزرگ شدن تخمدان‎ها

• درمان

درمان ازطریق طب سنتی: مدت زمان درمان یک الی سه ماه طول می‎کشد و لازم است برای بهبود کامل در طول درمان مواد توصیه شده را به طورکامل مصرف نمایید.

1. بادکش زیر شکم و کمر. سعی کنید این کار را توسط افراد باتجربه و مهارت انجام دهید.

2. شبی یک لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق مرباخوری عسل به غیر زمان پریودی.

3. مقداری عسل و سیاه_دانه نیم‎کوب را با هم مخلوط کنید و روزانه دو قاشق مرباخوری (صبح و شام) میل نمایید.

4. داروی ترکیبی (زاج به اندازه یک نخود بیشترنشود + یک قاشق مرباخوری عسل + یک قاشق چایخوری روغن زیتون بودار تصفیه نشده) ساخته و در ایام پاکی در 14 مرحله به صورت واژینال استفاده نمایید.

5. درمان تکمیلی حجامت_عام (مهره‎های پشت یا میان دو شانه)، حجامت ساکرال (درناحیه ساکرال کمی پایین‎تر از مهره‎های کمری کاملا بین دو باسن)، حجامت_زیر_شکم هر دو هفته یک‎بار می‎باشد، که باید تحت نظر پزشکان متخصص طب سنتی انجام گردد.

تنبلی تخمدان بیماری زنانه شایعی است و درمان‎های مختلفی برای آن وجود دارد، بنابراین در صورت مشاهده علائم این بیماری نگران نشوید؛ کافی است با یک متخصص مشورت نموده و با یافتن عوامل ایجاد کننده آن درصدد درمان برآیید.

چرا تنبلی تخمدان شکل میگیرد :

لوله بستن زنان + گذاشتن دستگاه آی یو دی + عفونت گوش + عفونت رحم و مجاری + بیخوابی در زنگ خواب + بی نظمی در امور مجامعت و طولانی کردن و تکرار در یک مرحله + کمر درد ناشی از غلبه صفرا و سودا + کم خونی + غمخواری زیاد + خواب زیاد در روز خصوصا بلغمی ها در بعد از ظهر + میگرن + ورم شکم + رطوبت زیاد بدن

راهکار ها

پایین تنه با ٱجر داغ یا کیسه اب گرم و یا روغن زرد و بادام شیرین روی رحم و کشکاله رحم مالیده شود .

هر شب یک کیسه اب گرم در محل تخمدان ها برای چند ساعت قرار گیرد و از شستشوی این ناحیه با اب سردپرهیز شود .

بادکش مستمر زیر شکم گرم و یا سرد .

کم خوردن آجیل چون گرم و تولید صفرا دارد.

روزی سه بار با روغن گرم شود .

خوردن صبح یک استکان رازبانه و بعداز ظهر بومادران فقط درایام غیر پریود باشد و درایام پریود ممنوع.

ماست و خیار ممنوع .

سردرد با روغن مالیده شود .

قندو شکر ممنوع.

شربت خاکشیر باعسل صبح هنگام .

عرق اسطوخدوس روزی یک لیوان

تغذیه گرم و تر مصرف شود قبلا فهرست در وبلاگ درج شده است .

در ازاله موی اطراف رحم فقط با نوره ( واجبی ) انجام شود چون خاصیت ارسینیک دارد و از تراشیدن با تیغ پرهیزشود .

حمام درزمان پریود٬ شلوار تنگ ٬غذای سرد ممنوع .

نخود و هلیم با دارچین مصرف شود.

پیاز با گوشت گوسفند چرخکرده با روغن زرد باتخم مرغ محلی میل شود .

یک نخود سیاهدانه با عسل مصرف شود.

پختن غذا در طروف مسی .

استفاده هفتگی از قلم شتر در تغذیه خورشتها.

اب نخود فراوان با دارچین اندک خورده شود و یا فلافل خانگی میل شود با روغن کنجد .

درمان ناباروری

تخم گشنیز نیم کیلو . عسل طبیعی دوکیلو

طرز تهیه:روزی چهار قاشق غذا خوری تخم

من تنبلی تخمدان دارم و دوساله تواقدامم و نشده تاحالا همش دکتر و قرص و سوزن بوده حالا میخام با طب سنت ...

فداتشم عزیزم..یه گروه دارم طب سنتیه،دو تا استاد هم داره که واقعا زحمت میکشن.اگه میخوای درخواست دوستی بده برات خصوصی لینک  بفرستم

2740
من دکترم بهم گفت اوابوست بخورم خیلی عالی بود. ولی قرصش گرونه من 200 هزارتومن خریدم فک کنم 60 تا داره ...

برای چی خوبه کیست ؟؟

خدایا دلخوشی کوچکی میخوام انقدر کوچک که کسی نخواهد ان را از من بگیرد
2706