2733
2734
عنوان

زاج سفید برای عفونت قارچی

110 بازدید | 14 پست

به اندازه یه دونه برنج خیلی کوچیک گذاشتم یکی گفت عالی منم الان انجام دادم حالا تو اینترنت هر کسی چیزی راجبش میگه آدم می ترسه 

بچه ها ضرر نداره که؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این کارا چیه می کنید:)

زاج سفید

سیر

چمیدونم سرکه 

بابا میزنید خودتون رو ناقص می‌کنید بخدا 

چرا پزشک زنان رو تابو میدونید؟؟

عزیزدلم حتما حتما برو دکتر قطعا نتیجه بهتری میگیری❤️🙏

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
این کارا چیه می کنید:) زاج سفید سیر چمیدونم سرکه  بابا میزنید خودتون رو ناقص می‌کنید بخدا&n ...

بتادین بریز تو تشت 😂😂😂

چقدر راهکار دارن بجز دکتر

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.

عزیزم تجربه خودم بعدازسه سال نازایی درست همون ماهی که به اندازه یه نخود زاج تفت دادم وپف کرد وپودرشو باروغن زیتون وعسل واژینال تزریق کردم تمام عفونتم خشک شد تازه من فقط یه شب اینکار کردم البته روز ای نزدیک تخمکگذاری هم سه شب پشت سرهم تمام ناحیه واژن ومقعد حنامالیدم وروشو پلاستیک کشیدم وتاصبح خودمو شستم عالی بوداین دوتاکارچون قراربود برم عکس رنگی ودیگه ازشر هزینه وترس عکس رنگی خلاص شدم

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
این کارا چیه می کنید:) زاج سفید سیر چمیدونم سرکه  بابا میزنید خودتون رو ناقص می‌کنید بخدا&n ...

من هم دکتر رفتم چندین بار و هم راهکار خانگی هیچ فرقی نمیکنه، همیشه یه جزئی عفونت دارم. بیش تر خودم از بوش بدم میاد

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عزیزم تجربه خودم بعدازسه سال نازایی درست همون ماهی که به اندازه یه نخود زاج تفت دادم وپف کرد وپودرشو ...

پس ضرر نداره میگن مقدار زیاد و مرتب استفاده کردن خطر داره 

با یه اندازه برنج چیکار قرار بکنه

پس ضرر نداره میگن مقدار زیاد و مرتب استفاده کردن خطر داره  با یه اندازه برنج چیکار قرار بکنه

اسی من قصد نگرانت کردنت ندارم یادمه بچه بودم مامانم استفاده میکرد 

مامانم ۵ سال پیش سرطان رحم گرفت 

نمی‌دونم به اون ربطی داشت یا نه 

اما خودم هیچ وقت انجام نمیدم

پس ضرر نداره میگن مقدار زیاد و مرتب استفاده کردن خطر داره  با یه اندازه برنج چیکار قرار بکنه

ببین بنظرمن روز ۹سیکل قاعدگی و۱۰سیکل اینکار انجام بده وزاج به اندازه کم یه نخود ..به اضافه روغن زیتون یه قاشق غذاخوری وعسل هم کمتر

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت