2752
2734

بنظرتون کدوم ارزش خرید داره؟؟

من خودم ۱۵ پرومکس میخام چون هم جدیده هم کیفیت دوربین و اینا برا من خیلی مهمه چون سرکار میرم و پیج فروشی دارم باید طبیعتن عکسای با کیفیتی بگیرم 

نظر شما چیه؟؟

۱۳

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۱۵ دارم 

تنها مشکلش ریجستر نشدنشه که واسم مهم نیست چون کارامو با سامسونگم انجام میدم و از ۱۵ فقط برای عکس استفاده میکنم

مدل دو رگه هستم. اگه سوالی در زمینه پوست و مو و زیبایی دارید خوشحال میشم جواب بدم .
2731
من ۱۵ دارم  تنها مشکلش ریجستر نشدنشه که واسم مهم نیست چون کارامو با سامسونگم انجام میدم و از ۱ ...

گوشی اضافه دارم 

یه سامسونگ j5 (قدیمیه ولی)😂

یدونم تو دستم a53هس اگه پول کم نیارم اینو نمیفروشم  

من ۱۳ پرومکس دارم با انتن نداشتنش مشکلی نداری؟

چرا خب انتن باید باشه دیگه🥲🥲

ولی خب گوشی اضافه دارم ولی مدل قدیمیه سامسونگ‌j5 هس 

میخام فعلا بخاطر کارم آیفون ۱۵ پرومکس بگیرم 

گوشی تو دستمم a53هس اگه پول کم نیارم اینو نمیفروشم 

ولی اگه کم اوردم و فروختم حالا خدا باهام یار باشه یه گوشی دست دو میگیرم 

الان نظر تو روی کدومه؟؟ چرا همه دارن پشیمونم میکنن از خرید ۱۵🙄🥺

من میگم ۱۳ .

فرض کن ۱۵ خریدی.وقتی انتن و نت و اینا نداری چجوری میخوای از اون عکسا استفاده کنی

عکسا رو هم از ایفون نمیتونی به سامسونگ بریزی که

من میگم ۱۳ . فرض کن ۱۵ خریدی.وقتی انتن و نت و اینا نداری چجوری میخوای از اون عکسا استفاده کنی ع ...

ممنون عزیزم 

بعد کلی تحقیق همه میگن ۱۳ بگیر و نظرم عوض شد شاید ۱۳نرمال بگیرم