2733
2734
عنوان

الان بزرگترین مشکل و گرفتاری زندگیت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 162 پست
حتما عزیزم ...اتفاقا اسمش رو مذهبی انتخاب کردیم پسر شد محمدیاسین  دختر شد فاطمه یسنا

انشاالله عزیزم به همین زودیا محمد یاسین و فاطمه یسنای گلت به سلامتی میان بغلت🤲🤲🤲🤲

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام داره ماه محرم نزدیک میشه اولین روز ماه محرم روزه بگیر به نیت حضرت زکریا انشاءالله بار دار میشی

حسین، زیباترین نامی است که در شناسنامه بشر نوشته‌اند
حسین میزان سنجش صداقت آدمی است
حسین تفسیر بعثت، ترجمان نبوت و معنای امامت است
قبول ولایت حسین، برات آزادی انسان از جهنم پلیدی است
و راه حسین، کوتاهترین راه رسیدن به بهشت است

حسیییین

پسرم عدم تمرکز داره تست اوتیسمش منفی بوده ولب بیش فعالیش مثبت بوده هفته ای یک و نیم کار درمانی دیگ ...

هروقت خسته شدی به این فکر کن خانومایی هستن ک آرزو دارن فقط یه لحظه حس مادری رو تجربه کنن ولی خدا نخواسته براشون😔😔

تو مادری و فداکار باید خیلی صبور باشی یه روزی تموم میشه سختی ها و به پسرت افتخار میکنی وقتی کنارش می ایستی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
باورتون میشه شوهرم برای عشق مجردیش داره موس موس میکنه😏😏😏 خدای من یه آدم چقدر پررو فکر کن تمام بد ...

جالب ک نیست وحشتناکه😔😔 خدا بهت یه قلب پر از صبر و تحمل بده عزیزم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
بی پولی،اعتیاد،بیماری،دروغگویی و دهن لقی شوهر

😔خدا صبرت بده

بیماری پدر ومادرم

خدا شفاشون بده الهی

چرا خوب نیس؟شما در جریان باشی دخترتو اگاه کنی خیلیم خوبه

من مشکلم سن پسرس... پسر از لحاظ ظاهر و قد و چهره خیلی ایده اله دخترم خیلی دوستش داره اونم خیلی بامحبته همون روزلی اولم به دخترم گفته بوده مادرتو باید در جریان بزاری حالا هم قراره یه روز با دخترم قرار بزاره و اونم مادرشو بیاره دختر منو ببینه... البته یه بار گفته میترسم به مامانم بگم بعد تو منو ول کنی پیش مامانم ضایع بشم... من با دخترم دوستم همون روز اول دخترم بهم جریانو گفت ولی پسره خبر نداشت من میدونم بعد ااز چند ماه پسره هی به دخترم اصرار میکرد به مامانت بگو و اینا.... که پسره فک میکنه من تازه فهمیدم چند تا عکس هم از خودش فرستاد تا من ببینم 

حالا من خیلی نگرانم میگم نکنه این میخواد من باخبر بشم تا هر وقت دلش خواست دخترمو ببینه😐

با خود پسره هم حرف زدم میگه قصدمون جدیه و شما بزرگترشی و ما میخواهیم با هم آشنا بشیم 

حالا پسر 19 ساله که موقع زنش نیس نمیدونم چیکار کنم نمیتونم چند سال صبر کنم بینشون وابستگی پیش بیاد آخرش یا همسرم بگه نه یا خونواده ی اون... یا شاید تو این چند سال خاستگار خوب براش بیاد 

مشکلات رو نخوندم چون می‌دونم بغضیاشون حسابی غمگینم میکنن

ولی یه بار از یه دوست خوبی تو سایت شنیدم دعای نی نی سایتیا گیراس، منم یکی از همین نی نی سایتیام

پس برای همتون آرزوی دل خوش میکنم و از خدا می‌خوام نور رحمتش رو به زندگیاتون بده✨

دلتونم شادو تنتون سلامت باشه❤️

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2706