2752
2734
من اینجوری بودم خودخوری میکردم کی عهم‌چی گفت یاجرا من فلان  حرفو زدم نکنه طرف ناراحت بشه و قبلا ...

بعضی مواقع نمیدونم چرا بخاطر احترام یا حتی شخصیتم نمیتونم جواب بدم متاسفانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی مواقع نمیدونم چرا بخاطر احترام یا حتی شخصیتم نمیتونم جواب بدم متاسفانه 

انفافا وقتی تصمیم گرفتم همون وقت جواب بدم دیدم چقد حال روحیم بهتر شده و اعتماد  بفسم بیشتر جوری ک دیکه هرکسی اجازه توهین به خودش نمیده 

انفافا وقتی تصمیم گرفتم همون وقت جواب بدم دیدم چقد حال روحیم بهتر شده و اعتماد  بفسم بیشتر جوری ...

من روی روح و رانم حرفاشون تاثیر میزاره ، چون سنم معمولا توی جمع کمتره هی سوال میپرسن اونم سوال الکی....

یا مثلا حسادت ، رقابت و....خدا ازشون نگذره

2731
ولی من نمیبخشم کسی رو که با حرفهاش آزارم میده ، چون قلبم مهربونه براهیچ کسی بد نمیخوام ولی همیشه از ...

عزیزم دقیقا ادمای مهربون وزود رنج خیلی حساس ترن والا ادمایی که بدجنس هستن که چپشونم نیست بله خواهر نعمته 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
عزیزم دقیقا ادمای مهربون وزود رنج خیلی حساس ترن والا ادمایی که بدجنس هستن که چپشونم نیست بله خواهر ن ...

من ندارم متاسفانه  همه حرفهاهمش جمع میشه روی هم  ولی یه نفر هست خدا حفطش کنه با اینکه سرش شلوغه ولی میشه روش حساب کرد

بعضی مواقع بهش میگم