2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1681933 بازدید | 89748 پست
مگه جز راستین کاربری دیگه ای هم بود که از کرمان باشه ؟! یادمه سونو داپلرش جالب نبود. یه مقدار خو ...

اره یه نفر دیگم بودن...اسم کاربریشو فراموش کردم...ایشون مشکل داشتن نه راستین...

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
اگه خودش باشه پس من خیلی اشتباه کردم😔 چقد بهش اصرار واسه طبیعی کردم  خداروشکر سالم اند وگرنه ...

عذاب وجدان نگیر مهربانو...یکی دیگه بود ک مشکل داشت..سز هم شدن...نمیدونم چرا اسمشو یادم نمیاد😢

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من خاننده خاموش بودم.تازه ثبت نام کردم.خوشحالم😊تاپیک سوره جونومیخوندم اونجافعال نبوداومدم اینجا.تاپیک عالی هس.تازه رفتم تو۳۴هفته.البته ویبک نیستم.طبیعی..راستین جون قدم نورسیدتونم مبارک.امابقیه ماجراش چیشد

2731
سلام.من خاننده خاموش بودم.تازه ثبت نام کردم.خوشحالم😊تاپیک سوره جونومیخوندم اونجافعال نبوداومدم اینج ...

خوش اومدی

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.

تندتند كاراي عمل داشت اماده ميشد منم جلومادرشوهرم اصلا حرف نميزدم

خودمو مشتاق عمل نشون ميدادم

توي اتاق به محض اينكه خواستن سوند وصل كنن گفتم منتظر ميمونم تا دكترم بياد براي ويبك نيازبه مشورت دارم

دردها پشت هم و پي درپي بود وقت معاينه دكتر گف حالا كه مشتاقي بيا و معاينت كنم انشاله وضعيتت خوب باشه ولي چرا درد نداري

گفتم دارم گف گزارشت كه ميگه بدون درد

گفتم من الكي گفتم و ....

رفتم كه برم روتخت نتونستم گف منتظر ميمونم دردت بره اصصلا نميرفت گف خوبه پس فك كن همينجا بزايي تااين حدشدتش بالابود

به محض معاينه كرد گف يك سانت گفتم همون كه از ديشب بستري شدم😨😨😨😨

تعجب كرديم خلاصه

به پيشنهاددكتر كه سز بشم منم سپردم به خدا و خوددكتر

بعد عمل دكتر گف شانس بزرگي اوردي

رحمت نازك نازك شده بود به سختي دوختمش و پر از فيبرومهاي بزرگ

گفتم سونو داپلر چرانشون نداده حتي از دكتر براي فيبروم پرسيدم گفته خيلي كوچيكن ديده نميشن و رحمتم خوبه

ماكه نفهميديم 

چي بوده و چي شد

ولي هرچه بود به خير گذشت

اين شياف گل مغربي روكه نميزاشتم خيرتي دران بود 

وقتي فكر ميكنم اگه دهانه رحم نرم و چندساعتي باز شده بود مطمئنا هم من و هم دكتر صبر ميكرديم و خداي نكرده اتفاقي كه نبايد بيفته ميفتاد

اره یه نفر دیگم بودن...اسم کاربریشو فراموش کردم...ایشون مشکل داشتن نه راستین...

اررررررره یادم اومد

همش با راستین در مورد دکتر و بیمارستان تبادل اطلاعات میکردن

خیلی جلوتر از راستین بود

راستین طفلک مشکلی نداشت

همه چیزش اوکی بود

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2740

ببخشيد من ديشب فكركردم متن رو ارسال كردم الان ديدم نه ارسال نشده شرمنده

ديگه از اين به بعدازاين اتفاقا واسه من ميفته

بااين دختر پر دست و پا

انشاله همگي بچه هارو به سلامتي بغل بگيريد

همه تونو دوست دارم

همش بيادتون بودم بياد تك تك

اول از همه بياد رستاي گل،،،منو اول بااين تاپيك و بعد بقيه دوستان اشنا كرد ،بمن دل و جرات داد به زايمان فكر كنم،ممنونم واقعا ازت

انشالله خدا بچه هاي صالح قسمتت كنه،گل پسر عاقل رو شب داماديش بغل بگيري و لذت ببري🌹

بباد مهربانو كه يك خط درميون بودم عجيييبييب

مثلا حاجت مهربانو بعد حاجت گيوا دوباره مهربانو بعد باران دوباره مهربانو🤣🤣🤣

خلاصه اسم هركس رو ميگفتم ناخوداگاه جلوي چشام بودي خواهر

مهربانو نيكناز گلم و ماه غريبستان عزيز رو خيلي ياد كردم

معلومه ارتعاشات قوي داريد هااااااا🤣

تندتند كاراي عمل داشت اماده ميشد منم جلومادرشوهرم اصلا حرف نميزدم خودمو مشتاق عمل نشون ميدادم توي ...

بازم تبریک 😍😍

خدا خودش حواسش بهت بوده و هست😊

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
شما چی سونوی جدید دادی ؟ بیمارستان کجا میخوای بری ؟ 

به سلامتی عزیزم من سه شنبه این هفته نوبت سونو دارم باید برم ببینم وضعیت چه جوریه

بیمارستانم احتمال زیاد همون محب کوثرمیرم آخه دکترم محب و لاله هست که بیمه ی ما با محب قرارداد داره

هزینه طبیعی توی محب4800هستش

اتفاقا منم گفتم یه روز برم یه سری بزنم اونجا فعلا که خیلی تعریف شنیدم ازش

البته میگن جدیدا یک کمی شلوغ شده نمیدونم درسته یا نه

عذاب وجدان نگیر مهربانو...یکی دیگه بود ک مشکل داشت..سز هم شدن...نمیدونم چرا اسمشو یادم نمیاد😢

اهاااان اون كه ثمينا جون بود

نه بابا كاش از من نشون داده بود كه خوب نيس

از من گف خوبه هيچ مشكلي نداري

فيبروم هم داري اما كم و كوچيك

رحم باز شد يهووووووو درمعرض هوا بزرگ شدن🤣

والا بااين سونوي مسخرش

من دوهفته اخر بي نهايت پوست شكمم نازك شده بود و نافمم عجيب نازك به حدي كه اشاره ميشد بهشون ميگفتي ا ...

گل دختر قد و وزنش چطور بود؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2706