2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1684211 بازدید | 89797 پست
چجوری این ااپیک هنوز پابرجاست؟  یبار من و چندتاکاربر از مزایای زایمان طبیعی تعریف کردیم.( خودم ...

چون اینجا همه تجربه سزارین داریم و به خاطر عوارض و سختیش اومدیم سمت طبیعی. کسی نمیتونه از سزارین واسمون تعریف کنه🙃

ماهایی هم که طبیعی زایمان کردیم هم چون تجربه سزارین داریم، واسه همین تحت تاثیر نظرات بقیه قرار نمیگیریم و مردد نمیشیم

سلام دوستان میشه اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه الان چند روزه چشم راست دخترم آبریزش داره معلومه که ...

سلام عزیز.  چشم دخترت خوب شد؟ 

این علائم معمولا از عفونته

اگه قطره سولفاستامید۱٪ گیر آوردی بگیر

گیر نیاوردی قطره سیپروفلوکساسین

هر ۱۲ ساعت ۱ قطره

به محض بهبودی علائم قطع کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کسی تو بیرجند هم ویبک داشته آیا ؟؟.؟؟خوش به حال کسایی که تهران هستن هر چی دکتره خوبه ریختن اونج ...

سلام عزیز

فک کنم یکی از بچه ها اونجایی بود. ویبک خیلی عالی داشت

تو بیمارستان دولتی

تونستی برو مشهد با دکتر آیتی

نتونستی، مهم آمادگی بدنت و توکل به خداست... باقیش وسیله هستن

سلام عزیز فک کنم یکی از بچه ها اونجایی بود. ویبک خیلی عالی داشت تو بیمارستان دولتی تونستی برو مشه ...

کاش من دوسال پیش میومدم تو این تاپیک. هرکاری کردم دکترم قبول نکرد طبیعی زایمان کنم. گفت رحمت پاره میشه😔

2731
سلام رفیق جان  خوبی رستای عزیز  و دلسوز؟ چه خبرا باردار نیستی؟😉 بچه هات خوبن؟

سلام عزیزدلم

خوبی؟  بچه های نازنینت خوبن؟

بچه ها خوبن شکرخدا

نه عزیز باردار نیستم

چه خبر از خودت؟ یه مدت زیاد درگیر سرماخوردگی میشدی. بهتر شدی؟ 

سلام عزیز.  چشم دخترت خوب شد؟  این علائم معمولا از عفونته اگه قطره سولفاستامید۱٪ گیر آور ...

سلام عزیزم نه هنوز خوب نشده دکتر گفت فقط تا میتونی ماساژ بده ۹۸درصد ماساژ تاثیر داره ۲درصد قطره. منظورتون قطره سولفاستامید ۱۰درصده؟ دکتر این قطره رو نوشته بود گرفتیم براش

سلام عزیزم نه هنوز خوب نشده دکتر گفت فقط تا میتونی ماساژ بده ۹۸درصد ماساژ تاثیر داره ۲درصد قطره. منظ ...

اگه مجارش بسته نیست گلاب هم خوبه عفونتشو میبره

ولی اگه بسته ست بنظرم باید بذاری این عفونتی ک جمع شده از بین بره.

در کل مشکل خاصی نیست بچه رو خیلی بیقرار نمیکنه

رستا جان فقط بچه هایی ک شیر مادر میخورن دچار اگزما میشن یا شیر خشکیا هم ممکنه اگزما بگیرن؟

دخترم ک اگزما داره همه بهم میگن شیر خشک بهش بده بچه اذیت میشه اگه مطمئن بشم ا شیر خشکخوب میشه کلا شیر خودمو حذف میکنم