2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673788 بازدید | 89597 پست
عزیزم فروتونیک ویتامین دی خوبی داره.

بهتر شدی فروتونیک میخوری؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
ممنون عزیزم  داروخونه ها دارند؟ یا اینترنتی باید سفارش بدم

از سایتش.بزن فروتونیک میاد بالا

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر شدی فروتونیک میخوری؟

من ۳تارو تو یه هفته خوردم دیگه سفارش ندادم. بازم پول دستم بیاد میخرم. اره خب همون معجزه کرد هم از نظر خونریزی، هم از نظر روحی. سریع هندی بازیم تموم شد!...

الان دقیقا یه ماه از زایمانم میگذره الحمدلله لکه بینیمم تموم شده...

من ۳تارو تو یه هفته خوردم دیگه سفارش ندادم. بازم پول دستم بیاد میخرم. اره خب همون معجزه کرد هم از نظ ...

منم دستام اگزما داشت.داغون بودم.از وقتی میخورم عالی شده.انرژیم بیشتر شده.من پنج تا دیگه گرفتم.گفتم از خورد و خوراکم بزنم ولی اینو بگیرم.از لباس زمستونم زدم.😉

2731
سلام دوستان. من درد هام بیشتر و نزدیک به هم شده. سعی می کنم تا جایی که می تونم شما رو در جریان بذا ...

عزیزم 10 بار به نیت شما خوندم فرصت کنم بیشتر هم می خونم

موفق باشی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
کدوم بیمارستان بهار جان؟ کدوم شهر؟ چون منم اهوازم تحت نظر دکتر رباب فرحناد

ماهشهرم؛ مامای بیمارستان معرفی تعریف کرد ؛ اما اینکه این خانمی که زایمان کرده مال کجا بوده؛ آیا این ماما ؛ قبلا اینجا بوده یا نه رو نمیدونم؛ توی تجارب ماماییش بود؛ گفت چندین سال پیش. 

حالا اگه اطلاعات بیشتر خواستید دیدمش ازش می پرسم؛

اما این کارو نکنی بیای ماهشهر ؛

همون اهواز بمون اینجا فکر نکنم دکتری پیدا شه بپذیره؛ اگه هم بپذیره بیمارستان خصوصی ندارند 

یکی ممکو هست بیمارستان نفته؛ که اونم یه بار زنگ زدم جوابم کرد گفت دکترامون اگه نصف شب دردت بگیره از ماهشهر تا شهرک نمیان .

دیشبم پیش یه متخصص زنان رفتم که شاید بپذیره اونم گفت برو اهواز ؛ بیمارستان خصوصی .

شما چه بیمارستانی دکترتون میره؟

کدوم بیمارستان ها بهتره؟

لطفا برام بنویسید چون سختمه بیام اهواز بگردم هیچ دکتری و بیمارستانی رو از نزدیک نمی‌شناسم.

منم إن شاء الله باردار شم میام اهواز پیش فرحناد.

تو ویزیت ها که می ری به دکتر بگو سعی کنه بخیه نزنه یا کمتر بزنه

بهش بگو بچه ها ی شهرستانم میخوان بیان پیشت😀 

اگه دکتر دیگه ای هم هست معرفی کنه .

چقدر خرده فرمایشات کردم😅

سلام دوستان. من درد هام بیشتر و نزدیک به هم شده. سعی می کنم تا جایی که می تونم شما رو در جریان بذا ...

منم‌تا الان ۵ تا خوندم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2738
رستاجون من دلم ميخواد توي٣٦هفته زايمان كنم عاياااا امكانش هست بنظرت عزيزم؟🤔

چقدر هولی عزیزم😉

تلاشت رو کن اما عجول نباش

بزار بچه رشدش رو کنه.

مخصوصا پسردارها.

با عرض معذرت پسرها هفته های آخر بیضه هاشون تو کیسه میفته.😰

ماه هشتم شروع میشه تقریبا.

حالا بعضی هم ژنتیکی تا تولد هم نمیوفتند بعدا یا خودش میفته یا نیاز به عمل پیدا می کنند.

منم 5 بار برات خوندم

14 تا قدر

تو رو خدا ما رو دعا کن....

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

بچه ها هر کی شماره خانم صابریان را داره لطف می کنه برام بفرسته

یک بنده خدایی میخواد تو کانالش عضو بشه 

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
چقدر هولی عزیزم😉 تلاشت رو کن اما عجول نباش بزار بچه رشدش رو کنه. مخصوصا پسردارها. با عرض معذرت ...

راستین دختر تو راه داره 👼👼👼👼

راستین جان عجله نکن

بچه ماه آخر کامل میشه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

سلام عزیزم

سوره انشقاق و قدر به نیت زایمان آسان برات میخونم تقدیم به حضرت زینب سلام الله علیها… اگه تونستی و یادت موند خیلی برام دعا کن لطفأ

هدی جان برات سوره قدر خوندم ان شاءالله که تا یکی دو ساعت دیگ به سلامتی فارغ شی گلم

رستاجون من دلم ميخواد توي٣٦هفته زايمان كنم عاياااا امكانش هست بنظرت عزيزم؟🤔

سلام عزیزم. 

هفته 36 زایمان طبیعی ممکن نیست. مگه اینکه کیسه آبت پاره شه. اونم احتمالش زیاده که سز شی.

کسایی میتونن هفته 36 طبیعی زایمان کنن که از هفته ها قبل درگیر ریسک زایمان زودرس بودن و با استراحت مطلق جلو بچه رو گرفتن.

یا مامانایی که طول سرویکسشون کوتاهه.

به فرض دنیا اومدنش هم درگیر دستگاه و زردی و ... میشه

یه بچه داری سخت...

با آرامش... توکلت به خدا باشه. 

حالا دلیل این همه عجله چیه؟

2706