2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673078 بازدید | 89589 پست
خیلی حال میکنم جو این تاپیک به طور عجیب و نامحسوسی مذهبی و هم جهته. این جو تو نینی سایت واقعا شاهکا ...

آره دقییییییقا...👍

خداخیرش بده

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

بچه ها من کلا زیاد وقت نمیکنم بیام اینجا

فقط نصیحتمو تو چندتا کلما خلاصه میکنم

صبرکنید میاد😐

همین

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حال میکنم جو این تاپیک به طور عجیب و نامحسوسی مذهبی و هم جهته. این جو تو نینی سایت واقعا شاهکا ...

اگه صفحات قدیمی رو خونده باشین میبینین که اکثر قدیمیا یا خودشون طلبه ان یا همسرانشون و یا علقه ی مذهبی خیلی قوی دارن.

اکثرا هم به خاطر تمایل به فرزند زیاد و حرف رهبر بعد از سز دنبال طبیعی بودن.

این استارت اول که اینجوری زده شده هنوز موتور تاپیک گرمه.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...
2731
عزیزم تبریک میگم هم ویبک هم بارداری مجدد ببخشید یک سوالی داشتم اگر دوست نداشتید جواب ندید یک خا ...

یعنی من که ویبک نشدم بهم تبریک نمیگی نی نی دارم؟

سلاااام.منما.دیوونه تاپیک.خوبی؟دلم برات تنگ شده بود عزیزم.

اگه صفحات قدیمی رو خونده باشین میبینین که اکثر قدیمیا یا خودشون طلبه ان یا همسرانشون و یا علقه ی مذه ...

خوش اومدین دوباره

بله عزیزم من خودم بیشتر از یک ساله که گرفتار این تاپیک

شما همونی هستین که قم تشریف داشتین؟

مگه ویبک نشدین؟

خوش اومدین دوباره بله عزیزم من خودم بیشتر از یک ساله که گرفتار این تاپیک شما همونی هستین که قم تشر ...

نه نشد که بشه.دهانه رحم ام خیلی بالا بود و باز نشد.دکترم هم نیومد سر قرار.نی نی جدیدمو عشقه فقط دیگه سعی میکنم خاطرات بد قبلی رو فراموش کنم چون تلاشمو کرده بودم.

2738
ببخشید من حافظه ام ضعیفه. شما هم دوتا سز داشتید؟ چند روزه زایمان کردید؟

خواهش می کنم گلم

من سه تا سزارین داشتم می خواستم چهارمی رو طبیعی زایمان کنم که توفیق نشد

الان دخملم ۵ ماهشه  

سلام قدیمیا جدیدا. من دوباره اومدم. با یه نی نی جدییییید.... هورااااآ

سلام فهیمه مامان

مبارکا باشه

چند هفته ای؟؟

چند تا نی نی داری؟

دخملن یا پسر؟؟

چند سالشونه؟؟

کدوم رو طبیعی زاییدی کدوم رو سزارین؟؟

سلام من زهرام از مشهد... عاشق این تاپیک شدم.... راستش خیلی ترسو تشریف دارم زایمان اولم سزارین شدم تو هفته 34 بخاطر حدس ی سری دکتر بی ملاحضه ک تشخیص داده بودن جفت من مشکل داره و بچم تا ی هفته دیگه تو شکمم میمیره... خلاصه بعد زایمان ک جفتو دادن آزمایشگاه معلوم شد جفت سالم سالمه و هیچ مشکلی نداشتم.... از همون لحظه از سزارین متنفر شدم... البته بودم. ولی برا بچه بعدیم مصمم هستم برای زایمان طبیعی...

میخاستم از رستا جون بپرسم چند نفر تو این تاپیک موفق ب وی بک شدن... و چند نفر شکست خوردن؟؟؟

راستش در مورد دکترای مشهدی و بیمارستان‌هایی هم ک اینکارو میکنن هم اطلاعاتی میخام...

بازم ممنون از تاپیک الهام بخش گلم

2706