2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674140 بازدید | 89607 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانم صابریان گفتن ۶۵۰ تومن میگیرن برا ویبکی ها برا پنج ساعت.بعد از پنج ساعت به ازای هر یه ساعت پنجاه ...

من به خاطر افت ضربان قلب نی نی م وسط دردا سزارین شدم که موقع عمل فهمیدم کلی چسبندگی داشتم و دکتر رجایی خیلی با حوصله یک ساعت داشتن چسبندگی ها رو رفع می کردن

انشاءالله شما موفق میشی

براتون دعا میکنیم

2740
سلام دوستان من سال ۹۰ سز شدم و تو بارداری دومم دنبال ویبک بودم و خیلی تحقیق کردم و با این تاپیک و خا ...

عزیزم تبریک میگم

هم ویبک

هم بارداری مجدد

ببخشید یک سوالی داشتم

اگر دوست نداشتید جواب ندید

یک خانومی بود تو تاپیک بخاطر مشکل جنینش را ختم بارداری دادن

شما بودید؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
عزیزم تبریک میگم هم ویبک هم بارداری مجدد ببخشید یک سوالی داشتم اگر دوست نداشتید جواب ندید یک خا ...

ممنون

بارداری دومم بله به خاطر مشکل جنین ختم بارداری 

شاید من بودم چون دقیق یادم نیست در موردش تو این تاپیک هم نوشتم یا نه

چقد گوشت تلخ
ممنون دعام کن...    هفته 21 رشد بچه 1 هفته عقب بود!!! با وجود اینکه هر روز ناکسپرین تزری ...

من زایمان اولم ب همین دلیل سز شدم.بچم اندازه ی دوماه رشدش کم بود.. گفتن جفتت مشکل داره... موقعی که دنیا اومد2کیلوبود... تو 34هفته سز کردن بعد از عمل جفتمو دادن آزمایشگاه... ج ازمایشمم سالم سالم بود

سلام آیا کسی منو میشناسه؟؟🤔😕

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک