2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1674202 بازدید | 89607 پست
خیلی حال میکنم جو این تاپیک به طور عجیب و نامحسوسی مذهبی و هم جهته. این جو تو نینی سایت واقعا شاهکا ...

خیلی خوبه.

منو که واقعا از تنهایی درآورده.

یکم سوت و کور شده بود.حالا بهتر شد.

سلام فهیمه مامان مبارکا باشه چند هفته ای؟؟ چند تا نی نی داری؟ دخملن یا پسر؟؟ چند سالشونه؟؟ کدو ...

تازه مامانم هنوز.

دوتا پسر دارم ۴.۵ ساله و ۱.۵ ساله.هردو سز.دومی رو میخداستم ویبک کنم نشد.دیگه هم سراغش نمیرم پگر اینکه اون سراغ من بیاد هههه

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. چه تاپیک خوبی. منم دلم میخواست اولین زایمانم طبیعی باشه که نشد. خیلی اذیت شدم بعدش. بچه هم خیلی دوست دارم. اگه طبیعی بودم حتما به دومی فکر میکردم. یعنی الانم فکر میکنما ولی تحمل یه سز دیگه برام خیلی سخته

2731
سلام قدیمیا جدیدا. من دوباره اومدم. با یه نی نی جدییییید.... هورااااآ

سلام فهیمه جون

مبارک باشه

دمت گرم

جا موندی ها

تو بچه قبلیت با مونس تنهایی بود

ا ن الان سومیش بدنیا اومده😀

فقط دمتون گرم که روزی که این تاپیک شروع شد من ویبک کرده بودم

اینجا میومدم تا تجربیاتم را در اختیار بقیه بزارم

الان اونایی که از تجربه ما استفاده کردن باید تحربه شون را در اختیار ما بزارن

همه رفتن تو کار سومی😁

مهلا

مونس تنهایی

فهیمه مامان

حسنا 95

و....

آقا عجب تاپیک پر برکتی

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
یعنی من که ویبک نشدم بهم تبریک نمیگی نی نی دارم؟ سلاااام.منما.دیوونه تاپیک.خوبی؟دلم برات تنگ شده ...

جیگر جان تا پیامت را دیدم سریع بهت تبریک گفتم😆

دمت گرم

راستی گل پسرهات چطورن

شجاعت شماها مثال زدنی هست

من که همچنان جراتشو ندارم😶

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام فهیمه جون مبارک باشه دمت گرم جا موندی ها تو بچه قبلیت با مونس تنهایی بود ا ن الان سومیش بد ...

ماشالله ماشالله چشممون نزنی.

البته من دیگه به ویبک فکر نمیکنم.

من این مدلی ام که یا مرگ یا سز.راه سومی به اسم طبیعی وجود نداره.

2740
ماشالله ماشالله چشممون نزنی. البته من دیگه به ویبک فکر نمیکنم. من این مدلی ام که یا مرگ یا سز.راه ...

😂😂😂😂خدا نکشتت خنده ام گرفت

ولی همون حرف خودت

صبر کن شاید ویبک اومد سراغ تو

استرس نداشته باش

ریلکس باش

از قبل هم فکرت این باشه که سز میشی 

شاید یهویی ویبک شدی😊

فدای تو. اونام خوبن. پسر اولم سال دیگه میره پیش دبستانی.

عه دختر بزرگه من هم سال دیگه میره پیش دبستانی🤗

😂😂😂😂خدا نکشتت خنده ام گرفت ولی همون حرف خودت صبر کن شاید ویبک اومد سراغ تو استرس نداشته باش ...

اره مگر اینکه اون بیاد سراغ من دست و پامو ببوسه.من که دیگه قهر قهر تا روز قیامت.😅

سلام دوستان من 35 هفته ام و دکتر گفت سرش پایینه و شکمم هم افتاده گویا . گفت شکم بند ببند ،اینکه سرش ...

آره حوبه سرش پایین هست

فقط چرا گفت شکم بند ببندی؟

من تو این هفته ها دیگه نمی بستم