2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1679480 بازدید | 89730 پست
سلام زهرا جون.  ماشاءالله...  توأم از پدیده های قرن بودیا !    

آره والا😂

الان می بینم این بنده خدا چقدر پیگیر هست 

کلی از دست خودم شاکی میشم

تازه تمام اون فاصله چند روز تا سز را هم همش در حال پیاده روی بودم که مثلا طبیعی بزام🤐

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

دختر بزرگم به شدت دور بند ناف پیچیده شده بود

دور گردن و کمر و مچ پاش

برای همین اصلا نتونسته بود تکون بخوره

واقعا دفعه قبل امکان طبیعی نداشتم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره والا😂 الان می بینم این بنده خدا چقدر پیگیر هست  کلی از دست خودم شاکی میشم تازه تمام اون ...

نه تو که اینقدر خجسته بودی!    

نه من که تا گفتن طبیعی ریسک داره،  فوری ساکمو بستم رفتم بیمارستان!  

حداقل پشیمو نیستی! 

من 2 ساله با اما و اگر و کاش زندگی میکنم!   

اینقد ترسیده بودم که نرفتم سونومو به چن تا دکتر نشون بدم!   

مرسي زهراجون

من هركاري كه برازايمان طبيعي گفته بودن انجام دادم

پياده روي ورزش پله جوشونده تو جوشونده نشستن جارو و همه وهمه چي

ولي خب قسمت نباشه نيست ديگه

هيچ زائويي رم مثل خودم نديدم

نميدونم چرابعداززايمان حالم انقدر بد بود

تازه افسردگي هم گرفتم🙄

ولي الان ميخوام واقعا مبارزه كنم چون فقط خودم ميتونم كمك كنم به خودم

اميدوارم خدا هم توانايي بهم بده🙏🏻

2728
نه تو که اینقدر خجسته بودی!       نه من که تا گفتن طبیعی ریسک داره،  فوری ساکمو ...

یک چیز با حال تر بگم

وقتی توار ان اس تی دادم

جوابشو بردن برای دکترم تلفنی خوندن

خود دکتر باهام حرف زد

تو آتیه بود

بهم گفت تو میای آتیه یا من بیام خاتم

سریع باید بچه را دربیاریم

ان اس تی خرابههههههه

من هم گفتم می خوام تو خاتم باشم

بعد که تلفن را قطع کردم

به ماما گفتم من حاضر نیستم سز کنید

یک سونو بنویسید برم ببینم چه خبره

گفتن تفسیر سونو با نوار ان اس تی فرق داره

من گفتم نهههههه

خلاصه بزور نوشتن و من از بلوک زایمان اومدم بیرون

قبلش بهم گفتن اگر بیشتر از یک ربع معطلی داشت صبر نکن و برگرد

ولی نمی دونم چرا من اصلا به ذهنم نرسید معنی اسن حرف شون یعنی چی

تنها بودم تو بلوک و کسی همراهم نبود

راه افتادم رفتم سونوگرافی بیمارستان که دیدم در حال تعویض شیفت هستند و گفت یک ساعت معطلی داره

برگشتم بلوک

دیدم تخت آماده اس که من برم روش تا بهم سوند و سرم وصل کنن

سریع همه چیز آماده کردند و بردنم اتاق عمل

تمام این اتفاقات تو زمان کمی افتاد

ساعت 10 دقیقه به 2 ظهر ان اس تی را از من جدا کرد و برد تا به دکترم زنگ بزن و بقیه قضایا

دخترم 5 دقیقه به 3 ظهر بدنیا اومد

یعنی تمام این اتفاقات تو این مدت کوتاه افتاد و سریع بردن اتاق عمل و ....

خلاصه دل خجسته ای بودمااااا

البته هنوز هم هستم

چون ایندفعه هم 41 هفته زاییدم

نی نی هم پی پی کرده بود

ولی به خواست خدا تا لحظه تولد کیسه آب پاره نشد و نفهمیدن

ماما بهم گفت اگر می دیدیم بچه مدفوع کرده سریع می بردیمت برای سز

خدایا شکرررررت😇

سلام عزیزم.  به سلامتی إن شاءالله.  معمولا پایان هفته 36 باید ریه کامل باشه.  ولی بع ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزم❤ 

ان شاءالله خودت و بقیه ی دوستان هم به سلامتی زایمان کنید😙

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
ممنون از دعای قشنگت عزیزم❤  ان شاءالله خودت و بقیه ی دوستان هم به سلامتی زایمان کنید😙

ممنون عزیزم.  راستی بیهوشی رو انتخاب نکن!  بیحسی خیلی بهتره. 

اگه بیهوشی بودی،  حتما پمپ درد درخواست کن. 

24 ساعتی ام که بیمارستانی اصلا تکون نخور!  بچه ت شیر نخورد اون 24 ساعتو بهش شیرخشک بده.  فقط به بخیه هات فشار نیار!

3-4 روز اول خیلی مهمه که رعایت کنی! 

2738
ماهرخ جان سعی کن سونو جای خوب و معتبر بری وزنش نسبتا کم هست من سر بچه قبلیم تو 35 و 5 روز فشارم با ...

منم همین طور بودم سر بچه ی اولم توهمین هفته ی 35بودم که فشارم رفت رو 13منو فرستادن زایشگاه که موقعیتم بررسی بشه من تا بحال پام تو زایشگاه باز نشده بود از زایمان طبیعیم هیچی نمیدونستم وقتی رفتم اونجا خانوما رو دیدم که دارن ازدرد به خودشون میپیچن وحشت کردم اونجا فشارمو گرفتن 13بود منو فرستادن نمونه ادرار بگیرم گفتن دم در تحویل همراهت بده ببره آزمایشگاه خودت نری بیرون من که حسابی ترسیده بودم اصلا به سز که فکر نمیکردم باخودم میگفتم 13که زیاد نیست رفتم دم در با همون نمونه ادرار دبرو که رفتیم فرار کردم نمونه ادرارمو انداختم سطل آشغال وسط خیابن ورفتم خنمون .ما یه غذای محلی داریم اسمش سوراغه از ماهی ونمک درست میشه وخیلیم شوره من توبارداری جلوی خودمو گرفته بودم وسوراغ نخورده     ولی اونشب بدجوری هوس کردم بخورم ویه رف بزرگ برداشتمو خوردم صبحش صبحانه دوباره همونو خوردم الان بخودم فکمیکنم میبینم چقد احمق بودم همون روز سونو داشتم توسونو گفتن بچت خیلی ریزه به دکتر گفتم بچه های طرف ما 2کیلو خورده ان گفت  پس بچت  طبیعیه ولی مگه من گوشم بدهکار بود اومدم خونه از ساعت 1 تا 4بعد ازظهر گریه کردم شوهرمم خونه نبود کارشدیه شهر دیگه بود اون  روز عصر خواهرشوهرم که باهم از بیمارستان فرارکرده بودیم اومد ببینه حالم چطوره رفتیم دکتر فشارم 18بود دیگه فورا منو فرستادن برا سز اورژانسی چون هرچی فشارمو میگرفتن در نوسان بود اینم از داستان سز اولی من به خاطر ضربه ی اولی که   ، خوردم الان اینطور پیگیرم که دوباره اونداتفاق نیفته

سلام لاله جان.  کجایی؟!  اومدی از زایمان تو هفته 32 پرسیدی و رفتی!  جریان چی بود؟! ...

سلام.

تشکر از پیگیریت.

کمر درد داشتم و خیلی بیقرار بودم. به خاطر اسباب کشی بود. سریع رفتم دکتر  و گفت مشکلی نیست.

آخه من هیچوقت کمر درد نداشتم. البته به جز گرفتگی نیمه سیاتیکی که توی ماه های آخر بارداری موقعی که چند لحظه به پشت میخوابم.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
منم همین طور بودم سر بچه ی اولم توهمین هفته ی 35بودم که فشارم رفت رو 13منو فرستادن زایشگاه که موقعیت ...

سلام.  با این همه بی خیالی... فقط خدا به خودتون و بچه هاتون رحم کرده!  

خدا بچه هاتونو همیشه واستون حفظ کنه...   

سلام. تشکر از پیگیریت. کمر درد داشتم و خیلی بیقرار بودم. به خاطر اسباب کشی بود. سریع رفتم دکتر &nb ...

سلام. خدا رو شکر که به خیر گذشته...  رعایت کن.  رسیدگی به بچه نارس تو این هفته ها خیلی سخته! 

سلام. خدا رو شکر که به خیر گذشته...  رعایت کن.  رسیدگی به بچه نارس تو این هفته ها خیلی سخت ...

بااااژه!  

مجددا ممنونم  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
ممنون عزیزم.  راستی بیهوشی رو انتخاب نکن!  بیحسی خیلی بهتره.  اگه بیهوشی بودی،   ...

من از بی حسی در حد مرگ میترسم😢

هرجور شده میخوام خودم رو قانع کنم نمیشه تا پام برسه اتاق عمل از ترس فقط سکته نمیکنم 😳

تو بیمارستان که نمیذارن شیرخشک بدیم😕

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
2706