2752
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1683518 بازدید | 89767 پست

راستی پمپ درد همون روز زایمان به دکترم بگم ؟

از هزینه ش اطلاعی نداری؟

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
منم همین طور بودم سر بچه ی اولم توهمین هفته ی 35بودم که فشارم رفت رو 13منو فرستادن زایشگاه که موقعیت ...

عزيزم نگران نباش

نگراني و اضطراب بدتر فشار رو ميبره بالا

انشاالله سونو ميدي همه چيز عالي پيش ميره

مهم اينه كه فسقليت صحيح و سلامت بياد بغلت

بقيه چيزا خيلي اهميت نداره حالا طبيعي نشد سزارين👌🏻❤️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام رستا جون خوبی یادته گفتم کمردرد دارم به زور این چند روز رو تموم کردم دکترم برام شنبه نوبت سزا ...

انشالله به سلامتي زايمان ميكني عزيزم

نگران نباش ريه اگر كامل نباشه هم با اين امپول كامل ميشه

من از بی حسی در حد مرگ میترسم😢 هرجور شده میخوام خودم رو قانع کنم نمیشه تا پام برسه اتاق عمل از ترس ...

بي حسي خيلي بهتره

ترس نداره اصلا درد خاصي نداره مثل امپول معموليه دردش

عوض عوارض بعديش خيلي كمتره

يكم به خودت اميد بده اينجوري بچرو هم همون موقع ميبيني كلي لذت ميبريا😊😜

2731
یک چیز با حال تر بگم وقتی توار ان اس تی دادم جوابشو بردن برای دکترم تلفنی خوندن خود دکتر باهام حر ...

😂😂😂😂

تو خيلي خوبي

به من دكتر گفت بهتره سزارين بشي از ترس مردم گفتم الان بچه از دست ميره يه روز صبر كنم😕البته اگر اينطوري نبود الان اين همه اما و اگر تو ذهنم نداشتم😞😞

راستي زهرا جان اتاق درد خاتم  براي همه خصوصيه يا بايد درخواست بدي اتاق خصوصي ميخوام؟

[QUOTE=44717100]مرسی عزیزم لطف کردی  فقط هزینه سزارین و اینارو میدونی ک چقدر میگیره؟[/

عزیزم دقیق نمیدونم ولی سه به بالا شد

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
😂😂😂😂 تو خيلي خوبي به من دكتر گفت بهتره سزارين بشي از ترس مردم گفتم الان بچه از دست ميره يه روز ...

کلا خصوصی هست

اتاق درد عمومی نداره

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
من از بی حسی در حد مرگ میترسم😢 هرجور شده میخوام خودم رو قانع کنم نمیشه تا پام برسه اتاق عمل از ترس ...

سلام عزیزم.  

اگه بیحسی باشی خیلی نیازی به پمپ ضد درد نداری!  چون اثر مسکنش زیاد میمونه...  و وقتی وارد بخش میشی با کمترین درد هستی...  بعدشم مورفین میزنن خوبه. 

ولی کسایی که بیهوش ان،  خییییلی وحشتناک به هوش میان!  با درد خیلی زیاد!

تزریق نخاعی درد نداره!  عوارضشم خیلی کمتر از بیهوشیه. 

درد بعدشم کمتره.  

هزینه پمپ ضد دردم فک کنم حدود 200 تومن باشه.  بازم بستگی به بیمارستان داره! 

با حسابداری بیمارستانت تماس بگیر بپرس. 

بي حسي خيلي بهتره ترس نداره اصلا درد خاصي نداره مثل امپول معموليه دردش عوض عوارض بعديش خيلي كمتره ...

ممنون عزیزم 

امروز 3تا بتا زدم فردا هم 3 تای دیگه

راستش هیچ جور نمیتونم کنار بیام مثل 🐕 میترسم 😐

حسرت دیدن بچه م اولین لحظه و شنیدن صدای گریه ش تو دلم مونده بدجور خیلی دلم میخواد طعم این لحظه ی بی نظیر رو بچشم 

برام دعا کن ایندفعه آدم بشم بی حس بشم من تا برم سمت اتاق با گریه دعا میکنم خدایا به خاطر بچه م جونم رو نگیر 😐بخدا

بعد نمیذارم پرسنل اصلا بهم دست بزنن تا وقتی که بیهوش بشم 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
سلام عزیزم.   اگه بیحسی باشی خیلی نیازی به پمپ ضد درد نداری!  چون اثر مسکنش زیاد میمونه.. ...

خب من با این سزارینم میشه پنجمین بیهوشی کاملم   

بعد من دیسک کمر دارم میشه بی حسی بشم

آخه از مامای دکترم پرسیدم گفت نمیشه 😕  

راستی چندساعت بعد تزریق آمپول بتا بچه حرکتش کم میشه؟

و فقط کم میشه یا اینکه اصلا حرکت نمیکنه؟

و تا چند روز بی حرکت میمونه؟ 

ممنون عزیزم  امروز 3تا بتا زدم فردا هم 3 تای دیگه راستش هیچ جور نمیتونم کنار بیام مثل 🐕 میتر ...

تا حالا 5 بار بیهوش شدی  

واااای دختر!  چیکار میکنی با خودت؟!   

من کسایی رو میشناسم دیسک کمر داشتن و بیحس شدن!  فک نکنم تأثیری داشته باشه! 

خب بیحسی دیگه بیهوشی نیست بترسی!  که نکنه خدایی نکرده به هوش نیای! 

یه لحظه س...  هیچ دردی هم نداره! بعدشم دچار سرفه نمیشی!  که بخیه هات اذیت شه! 

راستی چندساعت بعد تزریق آمپول بتا بچه حرکتش کم میشه؟ و فقط کم میشه یا اینکه اصلا حرکت نمیکنه؟ و تا ...

من تجربشو داشتم

تا چند روز یک خورده کم تحرک میشه

کاملا عادیه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
تا حالا 5 بار بیهوش شدی     واااای دختر!  چیکار میکنی با خودت؟!     من ک ...

خواهر من 7 بار بیهوش شده😩