2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673519 بازدید | 89593 پست
پرنیا جان من دو تا زایمان تو خاتم داشتم از همه چیز راضی بودم اولی سز دومی طبیعی خوب تو دومی یک ...

سلام عزیزم 

ببخشید منم فاصله دوتا بچم 29ماه میشه.. شما چقد شد که بعد سز طبیعی اوردی؟؟ کدوم بیمارستان    با کدوم دکتر..؟؟ دکترم که سز کرد میگه طبیعی خطر داره برام.. من صارم میرم

من با فاصله 23 ماه و یک هفته تونستم

دکترم با فاصله 18 ماه هم انجام داده

من با دکتر موید محسنی تو بیمارستان خاتم الانبیا انجام دادم

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  ببخشید منم فاصله دوتا بچم 29ماه میشه.. شما چقد شد که بعد سز طبیعی اوردی؟؟ کدوم بیم ...

دکترت رو عوض کن😊 یا با چند تا دکتر دیگه مشورت کن

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
سلام امروز رفتم سونو تو35 هفتگی وزنش همش دو کیلو بود که دکتر سونو گفت خیلی کمه باید سونو رنگی بدی بب ...

ماهرخ جان سعی کن سونو جای خوب و معتبر بری

وزنش نسبتا کم هست

من سر بچه قبلیم تو 35 و 5 روز فشارم بالا رفته بود

در حد 15

علتش هم استرس و شنیدن یک خبر بد بود

رفتم بلوک زایمان

پاهام هم ورم کرده بود

انقباض هم داشتم

در حدیکه کاملا تو ان اس تی منظم بود

می خواستن بستری کنن که قبول نکردم

سرم و هیوسین و... تزریق کردن و بعد برگشتم خونه

آز ادرارم همون روز 100 بود

که گفتن لب مرز هست

البته در نهایت تو 37 تمام به علت عدم تحرک جنین رفتم ان اس تی دادم که نتیجه اش بد بود و سریع بردنم اتاق عمل

اصلا به قدری باحال بودم که تو اون فاصله تا زایمان اصلا فشارم را دوباره چک نکردم

حتی دو روز قبل از سز اورژانسی رفتم بخیه سرکلاژم را باز کردم که طبیعی بیاد 

که همون موقع دکتر بهم گفت احتمالا تا 48 ساعت دیگه زایمان می کنی

که من 48 ساعت بعد سز اورژانسی شدم😆

الان که تو نگران فشار خونت هستی تازه یادم افتاد بارداری قبلیم من چقدر بی توجه بودم🤔

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2728
من با فاصله 23 ماه و یک هفته تونستم دکترم با فاصله 18 ماه هم انجام داده من با دکتر موید محسنی تو ب ...

مرسی جواب دادی.. یعنی چطور بود با دردرفتی یا کیسه اب پاره شد.. همش دراز کش بودی انقباض ها چک میشد  یا نه؟ 

مرسی جواب دادی.. یعنی چطور بود با دردرفتی یا کیسه اب پاره شد.. همش دراز کش بودی انقباض ها چک میشد &n ...

عزیزم چند صفحه قبل خاطره زایمانم را گذاشتم😊

تو اون کامل توضیح دادم

صفحه 68😊

سلام من زايمان اولم سزازين بود

چهل وهشت ساعت درد طبيعي كشيدم فقط يك سانت اونم به دليل معاينه وحشتنااااااك تحريكي باز شدم

ولي فاصله بچه ي دومم كمه دوسال و چهار ماه

درسته اون دردا الان برام شيرين شده ولي اصلا نميتونم دوباره ريسك كنم و برم طبيعي

ولي دركل زايمان طبيعي خوبه

من كه انقد درد دوجانبه كشيدم خيلي طول كشيد تا خوب شم

دعاكنيد اين دفعه سزارينم خوب باشه

2740
ممنون دوستم كاش زودتر اين تاپيك ديده بودم حالا تلاشم و ميكنم هر چي خدا بخاد .يعني بيمارستان خاتم و م ...

محب کوثر از بیمارستانای تاپ تهرانه...  تا جایی که من میدونم از خاتم تمیزتر و شیک تره... و چون خیلی شلوغ نیست آرامشت بیشتره. 

همه اتاقاشم VIP ئه... با همه امکانات زایمان. 

همسرتم میتونه حین زایمان پیشت باشه. 

پریاس جان ان شاالله اینبار زایمان راحتی داشته باشی☺

سلام عزیزم.خداروشکر دیشب خوب شدم.اصلا همچین دل دردی نداشتم تا بحال,کل شکمم درد شدیدی داشت.طفلی بچم خ ...

سلام عزیزم. خداروشکر... نگرانت بودم. . مواظب خورد و خوراکت باش. 

خب بستگی به بیمه ات داره. ولی تا جایی که من میدونم خاتم هزینه اش کمتره. بدون بیمه هزینه سزارین توی ...

سلام لاله جان.  کجایی؟! 

اومدی از زایمان تو هفته 32 پرسیدی و رفتی! 

جریان چی بود؟!   

سلام رستا جون خوبی یادته گفتم کمردرد دارم به زور این چند روز رو تموم کردم دکترم برام شنبه نوبت سزا ...

سلام عزیزم.  به سلامتی إن شاءالله. 

معمولا پایان هفته 36 باید ریه کامل باشه.  ولی بعضی مواقع ممکنه دیرتر از این زمان کامل شه... 

واسه همین بهتره اصلا ریسک نشه و بتامتازونو تزریق کنی. 

دکتر من میگفت چن ساعت بعد تزریق اثر خودشو میذاره.

پس اصلا نگران نباش! 

إن شاءالله سزارین خوبی داشته باشی و نی نیتم در سلامت کامل باشه.    

سلام امروز رفتم سونو تو35 هفتگی وزنش همش دو کیلو بود که دکتر سونو گفت خیلی کمه باید سونو رنگی بدی بب ...

سلام عزیزم.  

وزنش یه مقدار پایینه. رشد اعضاش چطور بود؟!  رشد قطر سر و دور سر و استخون رون و... 

تو این حالت سونو داپلر توصیه میکنن.  که وضعیت جفت و بند ناف چک شه!

یکی از مواردی که عروق جفت صدمه می بینن و خونرسانی خوب صورت نمیگیره،  وقتیه که فشار مادر بالا میره...  تو این حالت چون خون با فشار زیاد به دیواره عروق برخورد میکنه،  رگ های خون رسان آسیب می بینن و خونرسانی تا حدی مختل میشه و جنین خوب رشد نمیکنه و وزن نمیگیره! 

تو این حالت رحم اصلا جای مناسبی واسه رشد و پرورش جنین نیست و جنین هرقدر بیشتر تو رحم بمونه بیشتر اذیت میشه و به رشدش کمکی نمیکنه!  واسه همین بهترین حالت اینه که زود بچه خارج شه که از طریق تغذیه شیر مادر رشد کنه و وزن بگیره. 

این سونو واسه اثبات یا رد این حالته!  

ولی با توجه به اینکه دفع پروتئینتم داره بالا میره شاید خیلی نیاز به این سونو نباشه!  چون احتمالا خیلی زود ختم بارداری بدن. 

ساکتو آماده کن.  و اصلا استرس نداشته باش! فقط پیگیر شو. 

ماهرخ جان سعی کن سونو جای خوب و معتبر بری وزنش نسبتا کم هست من سر بچه قبلیم تو 35 و 5 روز فشارم با ...

سلام زهرا جون. 

ماشاءالله...  توأم از پدیده های قرن بودیا !  

2706