2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1685906 بازدید | 89846 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگزما نداشت اصلا؟ خداروشکر ک خوب شده ان شاءالله سلامت باشه

این پسرم نه... پسر اولم اگزما داشت که تغذیه ش با شیر مادر یود

صفرای دخترتو تعدیل کن، می بینی پوستش چقدر خوب میشه

اگه آب دوس داره هر روز ببرش حموم داخل وان با آب گرم آب بازی کنه

آب بازی واسه صفراویا خیلی خوبه. 

بخور آب سردم بگیر از طلوع تا غروب آفتاب روشن کن خونه مرطوب شه

رطوبت خونه واسه تعدیل مزاجشم خوبه

سعی کن گرمی مصرف نکنی.  خیلی کاسنی، خاکشیر و کاهو بخور.  ترنجبین و شیرخشت بخور

2731
۴ ماهش تموم نشده میشه بهش بدم؟

آره عزیز

هر شب یکی دو قاشق خاکشیر با آب جوشیده بشور. یه قاشق آب جوشیده سرش بمونه بذار تو دمای محیط درشم ببند.  فرداش بده بخوره

قدیمیا به نوزاد تازه متولد شده خاکشیر میدادن

خواهش میکنم عزیز من خودم این مشکلو داشتم. و سر بارداری دوم و سوم دکترم هم انوکسا ۴٠٠٠ تجویز کرد و ه ...

سلام عزیزم میشه آزمایش منو تفسیر کنین🙏🙏🙏

《یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف لی کربی بحق اخیک الحسین》یا ابا الغوث ادرکنی.💚
سلام عزیز فعلا به اولتیماتوم پزشکت کاری نداشته باش و به خودت استرس نده سونو داپلر دادی؟ 

سلام‌ رستا جان خوبید...من الان ۳۲ هفته ۳ روزمه پیش دکتر آیتی رفتم و گفتم که سنو داپلر بنویسه برام‌ و دکتر گف نیازی نیست وچسبندگی نداری! 

حالا نمیدونم لازمه برم پیش دکتر دیگه ای که برام‌بنویسه؟

و اینکه وزن جنین هم دیروز ۱۸۴۰ بود خوبه یا زیاده؟

سلام دوستان من از قدیمیای تاپیکم نمیدونم کسی یادش هست یانه ولی بیشتر خواننده خاموش بودم. مقداری از تاپیک رو خوندم واقعا از سال ۹۹ ک نبودم خیلی صفحات زیاد شده کم و بیش دیدم دوستان دوره ما زایمان بعد هم انجام دادن من جمله فیروزه حان باران ۷۳ رستا جان و... ب همگی تبریک میگم

سوال مهمی دارم کسی ماما شریفی کانال مادرانه ایتا رو میشناسه و میدونه چطور باید نوبت گرفت یا مشاوره چطور باید ثبت نام کرد چون توی کانال مادرانه ایتا گزینه ثبت نام یا ارتباط با ایشون نیست

ممنون میشم راهنمایی کنید منتظرم🤩

چون اینجا همه تجربه سزارین داریم و به خاطر عوارض و سختیش اومدیم سمت طبیعی. کسی نمیتونه از سزارین واس ...

متوجه نمیشم عزیز یعنی شمابعداز سزارین، طرفدار زایمان طبیعی شدی؟!🙄

باور نمیکنم 🤦‍♀️😂😂

به خدایبار من اینجا گفتم اینقدر ذهن مامانارو مخصوصا بچه اولیارو نسبت به زایمان طبیعی خراب نکنیدآناتومی بدن هرکسی متفاوت از دیگریه. اینقدر نترسونیدشون،زایمان طبیعی خوبه مخصوصا اگر بااین امکانات جدید که توایرانم اومده( زایمان درآب،زایمان بدون درد،زایماک باحضور همسر)ایناهمه روشهای جدیده که خیلی خوبه. به خداسزارینم عوارض و سختیهای خودشو داره.اینقدرنگید طبیعی اله بله

چندمورد از خودم و دوستام و فامیل و اطرافیان حتی کسایی که تواروپا و آمریکا زندگی میکنن و خودشون زایمان طبیعیو انتخاب کردن مثال زدم ولی انگار کفر گفتم همه ریختن سر من😐

ولی خوشحال شدم تاپیک مفید شمارو دیدم.موفق باشی عزیز🌹