2737
2734

با یه آقای مجردی آشنا میشید میرید پنهونی و دور از چشم خانواده ازدواج میکنید باهاش 

پدر همسرتون بعد فهمیدن ازدواجتون همه اموالی که به شوهرتون داده بود پس میگیره 

شوهرتونم بی پول میشه 

پدرشوهرتون برای دخترش خونه مستقل گرفته و خرجشم میده 

تصمیم میگیرید برید خونه خواهر شوهر ولی اون راهتون نمیده و اول بهونه پدرشوهرتون رو می‌کنه بعدشم بهونه بچتون رو 

ک من نمیتونم نگه دارم ببر بذار پیش باباش 

خدایا شکرت بابت همه چی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه 

پای تصمیمی که گرفته زودم وایمیسادم از بقیه توقع نداشتم 

وقتی پنهانی با پسر مجردش ازدواج کنم باید انتظار هر برخوردی و داشته باشم پس باید از قبل فکرش و میکردم

2740
خب خداروشکر

چی شد زنگ زدید پدرتون؟ 

گفتید بهش ؟

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

واااااا،اون پدرشوهر خواهرشوهر باید بدشون بیاد از عروس،

پنهونی ازدواج کردن دو قورت و نمیشونم باقیه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چی شد زنگ زدید پدرتون؟  گفتید بهش ؟

نه زنگ نزدم 

برادرم زنگ زد و بابت رفتار زنش عذر خواست 

گفت زنمو بیارم خونت عذر خواهی منم گفتم اصلا نمی‌خوام ببینمش لطفاً دیگه حرف زنتو نیار جلو من 

حالا اگر دوباره گیر داد زنگ میزنم

خدایا شکرت بابت همه چی 
نه زنگ نزدم  برادرم زنگ زد و بابت رفتار زنش عذر خواست  گفت زنمو بیارم خونت عذر خواهی منم ...

خدارو شکر فعلا ختم به خیر شده 

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2706