2752
2734

با یه آقای مجردی آشنا میشید میرید پنهونی و دور از چشم خانواده ازدواج میکنید باهاش 

پدر همسرتون بعد فهمیدن ازدواجتون همه اموالی که به شوهرتون داده بود پس میگیره 

شوهرتونم بی پول میشه 

پدرشوهرتون برای دخترش خونه مستقل گرفته و خرجشم میده 

تصمیم میگیرید برید خونه خواهر شوهر ولی اون راهتون نمیده و اول بهونه پدرشوهرتون رو می‌کنه بعدشم بهونه بچتون رو 

ک من نمیتونم نگه دارم ببر بذار پیش باباش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه 

پای تصمیمی که گرفته زودم وایمیسادم از بقیه توقع نداشتم 

وقتی پنهانی با پسر مجردش ازدواج کنم باید انتظار هر برخوردی و داشته باشم پس باید از قبل فکرش و میکردم

خب خداروشکر

چی شد زنگ زدید پدرتون؟ 

گفتید بهش ؟

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

واااااا،اون پدرشوهر خواهرشوهر باید بدشون بیاد از عروس،

پنهونی ازدواج کردن دو قورت و نمیشونم باقیه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چی شد زنگ زدید پدرتون؟  گفتید بهش ؟

نه زنگ نزدم 

برادرم زنگ زد و بابت رفتار زنش عذر خواست 

گفت زنمو بیارم خونت عذر خواهی منم گفتم اصلا نمی‌خوام ببینمش لطفاً دیگه حرف زنتو نیار جلو من 

حالا اگر دوباره گیر داد زنگ میزنم

نه زنگ نزدم  برادرم زنگ زد و بابت رفتار زنش عذر خواست  گفت زنمو بیارم خونت عذر خواهی منم ...

خدارو شکر فعلا ختم به خیر شده 

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.
2706