2752
2734

من ۱۳ سالمه لطفا ب سنم گیر ندید جهت درد و دل اومدم

خیلی خواهر دوس دارم ۶ سالم بود مامانم باردار شد بخدا کلی دعا کردم کلی نذر صلوات کردم ک بچه دختر شه ولی برادر شد اون دوقلو😭

ب مامانم میگم من ابجی میخوام میگ من خودم خواهرت بخدا نمیشه مامانم جای خواهر رو بگیره گاها دوست هم نمیگیره شاید بگیره ولی ابدی نیس💔

یه همدمی ک باهاش دعوا کنی بخندی گریه کنی بغلش بخوابی بغلش بغضتو‌ خالی کنی سر دوراهیات‌ ازش کمک بخوای بزنیش باهم برید بیرون و.... هعییی نمیدونم چ گناهی کردم

مگ آدم چن بار زندگی میکنه؟

هر جا خواهر میبینم ک باهم نشستن یجوری بغض گلومو میگیره ک نمیتونم حرف بزنم یا آب دهنمو قورت بدم الانم دارم با گریه مینویسم

عزیزم همدردیم منم خواهر ندارم

اصلا نیازی نیست که خودتو با کسی مقایسه کنی هر کسی ستاره خودشو دنبال می کنه هر کسی سهم خودشو بر می داره و هر کسی رویای خودشو دنبال می کنه تو منحصر به فرد هستی نگران نباش بدون حاشیه به تلاشت ادامه بده حالا میخواد تو هر زمینه ای باشه به زودی موفق میشی...🌚🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا از این خبرا نیست خواهر و بردار تا یه سنی انگار دشمن همن سن که رفت بالا یه ذره یه ذره اوکی میشن

ههیچ هم اوکی نمیشن

خواهر برادر تا اخر عمر دشمن همن

برادر برادر هم همینه

این کاربری دست دو نفر هست

این حرفا مال خونه بابا هست بزرگ که شدید رفتید پی زندگیتون هر کی درگیر خودش میشه ماه به ماه خبری ندارید از هم  اکثریت همینن محدود همچنان روابطشون پا برجاست

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
2706