2733
2739
عنوان

شوهر ابجیم اینجور جوابمو میده من که منظور بدی نمیگیرم ولی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 77 پست
داماد هیچ وقت داداش نمیشه برخورد با داماد باید حتی رسمی تر از مردای خیابون باشه واقعا صمیمیت درست نی ...

درست...و شوهر خواهر شوهر که همیشه باید ازش ترسید

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم دوشیفت سرکاره منم گفتم کرایه ندم این میره منم ببره ،صد بار شوهر منم خواهرمو برده اورده اینو ...

بنظرم دویست سیصد کرایه ارزش ناراحت کردن خواهرتو نداره 

باز خودت بیشتر میشناسی ببینی شوهرش منظور داره؟

اصلا منظور نداشته باشه نامحرم هست و ممکنه حرف در بیاد خواهرتم ی طرف

💓میدونم منظوری نداری باز منت سرت نباشه راحت تری 

رابطه اونها باهم خوب نیست چیزی بشه میندازن گردن شما خواهرت تااخر عمر میگه تقصیر تو بود بیخیال شی راحت تری

2731
مگه من گفتم بیا بریم بگردیم متنو درست بخون ،،داشت میرفت تهران کار داشت گفتم میری بیا منم ببر الکی کر ...

خودم رو رابطه خواهرام با همسرم حساس نیستم.اوناهم اینطور نیستن اما مساله شما نیاز به تجربه نداره تا بشه درکش کرد

واقعا قابله درک هست.اتفاقا شما بهتره الکی کرایه بدی ولی با پا گذاشتن رو حساسیت یه خانم اونو اذیت نکنی

حالا اون خانم خواهرته دیگه واقعا وظیفه رعایت حالشو کردن رو داری

میدونم منظور بدی نداری اما لطفا دیگه خیلی محدود کن روابطت رو

2740

خواهری که به خواهر خودش شک داره از دشمن بدتره با جفتشون قطع رابطه کن

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
میبینی خواهرت روی یه استیکر هم حساسه بعد با شوهرش تماس میگیری بیا باهم از تهران برگردیم؟خوبی.؟!!!!!! ...

دقیقااا👍👍 چه معنی داره وقتی شوهرت هس اسنپ هست با ایشون برگرده

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
مگه من گفتم بیا بریم بگردیم متنو درست بخون ،،داشت میرفت تهران کار داشت گفتم میری بیا منم ببر الکی کر ...

عزیزم خواهرت بخاطر ی استیکر حس ناراحتی پیدا کرده. پس بهتره کمتر با شوهرش روابط داشته باشی و این باید همون موقع میفهمیدی الانم بهتره با تاکسی بری همین .

با توجه به اتفاقی که قبلا افتاده درست نبود الان هم بخوای باهاش بری تهران.هر کسی جای شما باشه یک فاصله رسمی و جدی رو دیگه حفظ میکنه که مشکلات بزرگتر پیش نیاد

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706