2752
2734
عنوان

شوهر ابجیم اینجور جوابمو میده من که منظور بدی نمیگیرم ولی خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2387 بازدید | 77 پست

خواستی: خاصی 

باید به خواهرت میگفتی که شوهرت منو ببره بیاره؟ اشکال نداره؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خواهری که به خواهر خودش شک داره از دشمن بدتره با جفتشون قطع رابطه کن

ببین یه رفتاری از شوهرش دیده مثلا همش از ایشون تعریف کرده مقایسه کرده یا نگاه کرده... به نظرم بی دلیل نمیتونسته باشه

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهری که به خواهر خودش شک داره از دشمن بدتره با جفتشون قطع رابطه کن

چه حرفایی میزنین شایداز شوهرخودش مطمئن نیست لطفا تاوقتی وارد زندگی متاهلی نشدین نظرندین

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
شماره کارتت بده پول کرایتو بزنم😐

😃😃

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
خواستی: خاصی  باید به خواهرت میگفتی که شوهرت منو ببره بیاره؟ اشکال نداره؟

با بردن اوردن مشکل نداره بعضی وقتا خودش میگه چرا با ماشین راه میری این میره بیا برو 

منم مشکلم رفتن اومدن نیس طرز برخوردشو میگم منظور داره یا نه؟؟

چه حرفایی میزنین شایداز شوهرخودش مطمئن نیست لطفا تاوقتی وارد زندگی متاهلی نشدین نظرندین

شما متاهلا فکر میکنید یه شهر دسیسه کردن برای دزدیدن شوهرتون. به هم خون خودتونم رحم ندارید

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
واقعا اینطوری هست؟ 

بله... متاسفانه معمولا اگر آدم مشکل داری باشه به عروس خانواده چشم داره حالا اگر چند تا عروس باشن خوشکل ترینشون 

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

اگه شوهرت اطلاع داره و با این مسئله مشکلی نداره و شوهر شما هم خواهرت  جایی میخواد بره میبره میرسونه اشکالی نداره ولی ما کلا با شوهرخواهر و شوهر خواهرشوهر و....راحت نیستیم

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
مگه من گفتم بیا بریم بگردیم متنو درست بخون ،،داشت میرفت تهران کار داشت گفتم میری بیا منم ببر الکی کر ...

لخاطر چس تومن کرایه حاضری شک بدل خواهرت بیوفته؟ بهت تهمت بزنه؟ ناراحت بشه؟

بااین چشم قربان ها هم اگه حس بد گرفتی شک نکن اون ازاین همراهیت داره برداشت بد میکنه.

بهانه بیار خودت تنهایی برو

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..

شاید خواهرتون خدایی نکرده خیانتی یا پیامی تو گوشی همسرش دیده نسبت به همه حساس شده به نظرم اگر میخوای رابطت به خواهرت خوب باشه اصلا با شوهرش حرف نزن

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋
دقیقااا👍👍 چه معنی داره وقتی شوهرت هس اسنپ هست با ایشون برگرده

ما اصلا مذهبی نیستیم دامادمون هم حقیقتا مثل برادرمه ضامنش شدم ملاقاتش رفتم کادو براشون بردم نوبت فلان دکتر برای خودش یا خانوادش گرفتم ولی تا حالا هرگز بهم نگفته  بله قربان یا من هرگز  نگفتم  بیا بریم فلان جا باهم که من کرایه ندم!!!!!!

نی نی سایت ادمو با جنبه های جدیدی از رفتار ادما مواجه میکنه تازه زیربارم نمیره بابا خواهرت به هر دلیل حساسه شوهرشو بلاک کن بره پی کارش تازه بهش زنگ میزنی؟ !!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
با بردن اوردن مشکل نداره بعضی وقتا خودش میگه چرا با ماشین راه میری این میره بیا برو  منم مشکلم ...

چقد هربار واس تبرئه کردن خودت حرفاتو پیچوندی ... ناراحت شده واس یه استیکر بعد واس یه‌مسیر چندساعته ی دونفری. اوکیه . با احترام هم شما مشکل داری هم خواهرت 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2706