2733
2734
عنوان

چجور متعهد نباشم بهش...؟؟

180 بازدید | 22 پست

بعد ۶ماه نبودن هنوز وفادارم بهش نمیتونم با کسی ارتباط بگیرم نمیتونم حس راحتی با کشی داشته باشم اون نیست اون رفته ولی من چرا اینجوریم

راحت ازش میگم میخندم یجوریم که انگار واقعا هست 

اما من ندارمش اون رفته؟؟

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

میفهمم

چون دوسش داشتی اینجوری هستی تا مدتی 

ولی خودت و سرگرم کن 

گذر زمان همه چیزو تغییر میده

قبل اینکه در گاله رو باز کنی حرفت و مزه مزه کن، ما مسخره پدرت نیستیم هر عنی خاستی بخوری و هیچی نگیم، تو هنوز اون روی منو ندیدی، ینی هیشکی تاحالا ندیده حتی خودم، ولی میتونم تصور کنم ک چقد پست تر از تو میتونم باشم، اینو وقتی میفهمی ک سرت و بکنم تو خشتکت برات پاپیون بزنم عاسیسممم..🥰 >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباهت همین وفادار بودنه زیادته. اگه تو زمانی که باهاش بودی متعهد نبودی الان خودشم بود التماستم میکرد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

منم همینطور 

منم همینطور 

انگار سالها همسرم بوده و هنوزم هست و جز همسرم نمیتونم به یه آدم دیگه روح و درونمو نشون بدم

همه آقایون غیر اون بی ارزش و یه شکلن برام. 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 

درواقع تو اصن باور نکردی رفتنش و  

با توجه ب خط اخر حرفت

قبل اینکه در گاله رو باز کنی حرفت و مزه مزه کن، ما مسخره پدرت نیستیم هر عنی خاستی بخوری و هیچی نگیم، تو هنوز اون روی منو ندیدی، ینی هیشکی تاحالا ندیده حتی خودم، ولی میتونم تصور کنم ک چقد پست تر از تو میتونم باشم، اینو وقتی میفهمی ک سرت و بکنم تو خشتکت برات پاپیون بزنم عاسیسممم..🥰 >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
2740
خيانت كرده 

نه 

ورشکست شد فشار روانی روش بود بیکارشد کل پولش رفت منم تنها گزاشت 

من چه گناهی داشتم...

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

همون امیرحسینه

منم اذیت میشم با بودن الکیش میخوام یکی دیگ وارد کنم ک راحت شم

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
با یه نفر دیگه اوکی شو! آدم قحط که نیست!🥲😂

بخدا چندبار خاستم اما نشد نتونستم حس خیانت داشتم

همون امیرحسینه منم اذیت میشم با بودن الکیش میخوام یکی دیگ وارد کنم ک راحت شم

یس   من چندبار خاستم با کسی اوکی شم اما نتونستم نشد گفتم الان

حس خیانت داشتم من‌..

یس   من چندبار خاستم با کسی اوکی شم اما نتونستم نشد گفتم الان حس خیانت داشتم من‌..

خب اشتباه میکنی

بعدشم بهونه اش بوده 

پسری ک بخوادت ولت نمیکنه عزیزم سر هیچی

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️