2752
2734

دوستم از چند هفته پیش امروز بعدازظهر میخواست بره دکتر اصرار کرد که حتما منم باهاش برم چون بارداره. منم قبول کردم. از قضا معلم زبان پسرم برای فردا براشون امتحان گذاشته. الان به دوستم بگم نمیام خیلی ناراحت میشه و از اونجا که زودرنجه بهش برمیخوره. بنظرتون بگم برام مهمون سرزده اومده و نمیتونم بیام عیبی داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه از اول نباید قبول میکردی ،حالا نمیشه بری زود برگردی؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
برو زود برگرد بگو بچه امتحان داره میام پیشت ولی باید زود برگردم

اخه من اصلا حواسم به امتحان پسرم نبود که قول دادم اونم گفت تو بچمو نگه دار تو مطب من ویزیت شم. الان خیلی تو رودربایستی موندم. از طرفی در مقابل پسرم احساس مسئولیت دارم

درسته قول دادی ولی خونواده همیشه الویته 

اره. پسرم خیلی مهمتره. میگم الان بهش بگم مهمون سرزده اومده عیبی داره؟ آخه امتحان بگم پیش خودش فکر می‌کنه یهویی که امتحان نمی‌ذارن. حق هم داره واقعا حواسم نبود

نه حداقل سه چهار ساعت طول می‌کشه

ببین خب خودتو بدقول میکنی ولی حق هم داری ، بنظرم راستش رو بگو ارزششو نداره بخاطرش دروغ بگی

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
2706