2733
2734
عنوان

چجور متعهد نباشم بهش...؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 22 پست
خب اشتباه میکنی بعدشم بهونه اش بوده  پسری ک بخوادت ولت نمیکنه عزیزم سر هیچی

اره عزیزم میدونم اتفاقا خودمم دارم گول میرنم:)))

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

منم ی امیر حسین دارم همینجوری میخواست بذاره بره 

الآنم بودنش فرقی نمیکنه 

چند سالش بود

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ی امیر حسین دارم همینجوری میخواست بذاره بره  الآنم بودنش فرقی نمیکنه  چند سالش بود

هی بابا ۲۵

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
خیانت چی اون که دیگه رفته! به خودت برس دیوونه!

نمیدونم نمیتونم😭😭😭حتی پسرای پیجمم همه اتفالو کردمم

اره عزیزم میدونم اتفاقا خودمم دارم گول میرنم:)))

منم حسرت خیلی چیزا ب دلمه 

اینک تند تند یکی زنگ بزنه 

برنامش با عم بچینیم بریم پیاده روی 

کتاب بخونیم 

سورپرایز و اینا داشته باشیم مثه قبلنا بشه همه چی 

ولی چ سود ک هیچ کدوم ندارم...داشتم و ندارم الانم سر و بی حس شدم بهش نباشه بهتره 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️