2733
2739

سلام

دوستان من داداشمو چن وقت پیش از دست دادیم داداشم خیلی جوون بود ی شب صحیح و سالم بعد شام میخاست بره دیدن رفیقش ک تو راه تصادف میکنه و از دنیا میره 

خیلی عجیب و یهویی.

مامانمم یوقتایی خیلی بیقراری میکنه و همش میگ میخام عکساشو ببینم و صداشو پلی کن گوش کنم مامانمم فشار داره هر دفعه زیاد گریه کنه فشارش میره بالا

بنظرتون همون بدم بیینه گریه کنه و خالی شه بهتره یا نزارم بیینه واقعا موندم چیکار کنم و کدوم راه درسته..

اگ میشه راهنماییم کنید😔🖤

دختریم‌که‌خودشو‌سپرده‌به‌‌روزگار🙂😂🤝🏽.                                                 با‌من‌بحث‌نکنید‌میزارم‌پای‌عقده‌ای‌بودنتون🗿.    زندگی‌پوچ‌تر‌از‌اونچیزیه‌که‌دنبال‌گل‌باشی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه خیلی سخته خدا رحمتش کنه به مادرت هم صبر بده بنظرم بزار گریه کنه

آمین

ممنونم🤍

دختریم‌که‌خودشو‌سپرده‌به‌‌روزگار🙂😂🤝🏽.                                                 با‌من‌بحث‌نکنید‌میزارم‌پای‌عقده‌ای‌بودنتون🗿.    زندگی‌پوچ‌تر‌از‌اونچیزیه‌که‌دنبال‌گل‌باشی:)

ببینه. 

بزار فیلم هاشو ببینه. صداشو گوش کنه. 

بره سر خاکش آروم میشه. 

براش خیرات بده. 

حتما سالگرد بگیرین. هرسال. حتی اگه شده کوچیک باشه. قرآن خون بیارین. حلوا بپزین. 

عکسش به دیوار بزنید. 

خدا رحمتش كنه و بهتون صبر بده

سعي كن مشغول به كاريش كني فكر و خيال نكنه

ديدي جواب نميده حتما مشاور يا روانشناس ببر

بعد مرگ عزيز، تراپي لازمه حتي شايد دارو هم دادن ضد افسردگي و اينا

2740
خدا رحمتش كنه و بهتون صبر بده سعي كن مشغول به كاريش كني فكر و خيال نكنه ديدي جواب نميده حتما مشاور ...

آمین

مرسی💙

چی بگم چقدر دلم گرفت.خداوند رحمتش کنه.هر چیزی که آرومش میکنه انجام بده.عکساشو چاپ کنین آلبوم درست کن ...

آمین

قربونت برم

خدا عزیزاتو برات حفظ کنه🤍

2706