2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند عدد بادوم و گردو و یه مشت مویز. امضامو بخون ببین چقدر اراده ام قویه🧿🧿🧿🧿☺️

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2740
ماشاالله به اراده ورزشم‌داشتی  چطوری بود رژیمت

ورزش نکردم هر روز میرقصم😍☺️

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

من خرما میخورم اگه خیلی گرسنه باشم میرم ببینم اون چیزی که میخوام بخورم چقدر کالری داره بعد که خوردم یکم بعدش اهنگ میزارم رقص تند میرم مثل درجا زدن که کالری بسوزه با کالری شما هم انرژی فعالیت در میارم هم کالری مواد غذایی

رژیمت چی بود چند کالری میخورید

والا کالری شمار ندارم شیرینی جان رو حذف کردم نون سفید هم همین طور آخر هفته ها پنج ق برنج یا ماکارونی میخورم بقیه روزا سوپ و آش و گوشت و مرغ بدون نون، میوه و سبزیجات، کشمش گردو، تخم مرغ آبپز میخورم

2706