2733
2734

بیماری نادری نیست. التهاب لبه پلک. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توم داری عزیزم؟

نه ولی دیدم. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
اره پماد بلفامد گرفتم الان چند ساله راحت شدم

چند سال داشتی؟ ژل بلفامد هر داروخانه ی نداره از کجا بخرم بعد اینکه میزدم میرفت تو چشمم . علائمت خشکی چشمم بود؟ 

چطور نزدیکاتون داشتن ؟ چیکار کنم برا خشکی چش

پزشکا معمولا اسم این تشخیصا رو نمیگن فقط دارو میدن بخاطر همینه کسی ج نمیده. خشکی چشم که اشک مصنوعی استفاده کنین. Artificial tearولی پماد آنتی بیوتیک هم میخواد. 

پزشکا معمولا اسم این تشخیصا رو نمیگن فقط دارو میدن بخاطر همینه کسی ج نمیده. خشکی چشم که اشک مصنوعی ا ...

شما دکتر هستین؟ خدا خیرتون بده والا هرچی اشک میزنم خوب نمیشه کلافم . میتونم غدد میبوبینم رو خالی کنم

شما دکتر هستین؟ خدا خیرتون بده والا هرچی اشک میزنم خوب نمیشه کلافم . میتونم غدد میبوبینم رو خالی کنم

اشک  مصنوعی که درمان علامتی و موقت است علت اصلی باید درمان بشه. 

چند سال داشتی؟ ژل بلفامد هر داروخانه ی نداره از کجا بخرم بعد اینکه میزدم میرفت تو چشمم . علائمت خشکی ...

من سه سال داشتم همش خارش ابریزش چشم پشت پلکم خشک میشد یه تیکه مثل گل مژه پوستهای مرده جمع میشد پلکام پر از شوره بود هر شب چشمامو با شامپو بچه میشستم بعدم ژل میزدم جاهایی که مراکز پزشکی زیاده ازونجا باید بخری 

2706