2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم خیلی فضوله😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بتطرم بیشتر حس نزدیک شدن داره تا فضولی  قطعا اکثر دخترا راجب خیلی چیزها با مادر حرف میزنن  ...

خب با مادرش حرف بزنه من چیکار دارم 

من مشکلم دخالت کردنش تو کارای منه 

چندروز پیش شب خونشون موندم صبح بهم پیام داد ک شوهرت و ولش کن بزار بخوابه بیدارش نکن خودت بیا با ما صبحانه بخور😐

اون باید به من بگه چیکار کنم نکنم کی از اتاق بیام بیرون؟

با بقیه مسائل کاری ندارم اما لطفا می رید خونه مردم موهاتون رو جمع کنید

اصلا گلم حرف شما درست. 

ولی فرض کن تازه عروسی میری خونه مادرشوهرت باهاشون هم با احترام و محبت رفتار میکنی بعد یهو ب تو بگن همیشه موهات وله😐

2731
اصلا گلم حرف شما درست.  ولی فرض کن تازه عروسی میری خونه مادرشوهرت باهاشون هم با احترام و محبت ...

احتمالا موهاتون روی وسیله یا مبل و میز و سفره افتاده

در این مورد بخصوص حق میدم. تازه عروس و کهنه عروس هم نداره. خونه مردم نباید موهاتون به قول خواهر شوهرتون ول باشه

خب با مادرش حرف بزنه من چیکار دارم  من مشکلم دخالت کردنش تو کارای منه  چندروز پیش شب خون ...

بنظرم میخاد باهات صمیمی بشه 

وگرنه دخالت اینجوری نیس 

برا خودت بزرگش نکن ،چون قصد بد نداره 

2740
احتمالا موهاتون روی وسیله یا مبل و میز و سفره افتاده در این مورد بخصوص حق میدم. تازه عروس و کهنه عر ...

یا خدا چه خشمی دارید شما😂😂

اولا ک چقد سریع و مطمئن تشخیص دادید ک احتمالا موهای من ریخته رو زمین

دوما شما اینجوری با مهمانتون حرف می‌زنید ولی ما نه 

خب بعضیا حساسن روی مو 

ولی خب طبق حرفاش آره فضوله ولی به پای بچگیش بزار و جواب نده 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

حس میکنم حالا ب اون صورت هم قصد بدی نداره همینجور میخواد مزه بپرونه بنظرم در جواب ساکت نباش توام مثل خودش با خنده جواب بده 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم: